fbpx

O nas

Naczelną zasadą działania naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście do pacjentów uważamy za podstawowy warunek powodzenia terapii. Zasada ta obowiązuje cały zespół pielęgniarski oraz wszystkich lekarzy-specjalistów Realizacja tych zasad wymaga oczywiście wiedzy i czasu. Bywa, że wizyta wraz z precyzyjnym badaniem trwa trochę dłużej, ale często są to godziny oszczędzające pobyt w szpitalu czy zakup zbędnych leków.

Lekarze Centrum regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny.

Wirtualny spacer

Nasze usługi

Zamykanie naczynek Kraków

Laserowe zamykanie naczynek w Krakowie jest najczęstszym zabiegiem wykorzystywanym  w terapii wielu schorzeń naczynopochodnych ( trądzik różowaty, przebarwienia, zmiany rumieniowe). W ofercie Specjalistycznego Centrum Medycznego NOWOMED odnajdziecie Państwo mnóstwo zabiegów z dziedziny dermatologii jak i medycyny estetycznej, które w sposób skuteczny wyeliminują wszelkie niedoskonałości skóry, co jednocześnie wpłynie na znacznie lepsze samopoczucie pacjenta.

Naczelną zasadą naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Zespół zatrudnianych lekarzy to wybitnie specjaliści z wieloletnim stażem, którzy regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych. Ponadto ich współpraca z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu decyduja o tym, że nie wahają się sięgać po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny. Zanim jednak pacjent zostanie skierowana na klaserowe zamykanie naczynek w Krakowie w pierwszej kolejności musi udać się na konsultację do lekarza dermatologa, który przeprowadzi dokładny wywiad i określi czy nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań. A do takich należą m. in. zaburzenia w układzie krzepnięcia krwi, aktywne infekcje skóry, opryszczka, ciąża, fotoalergia, świeża opalenizna. Pragniemy podkreślić, że zabieg zamykanie naczynek w Krakowie wykonywany jest z wykorzystaniem laserem Varilite Iridex – zdobywcy Perły Dermatologii Estetycznej 2012. Jest to urządzenie niezwykle bezpiecznie i przynoszące pożądane rezultaty. Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz szczegółowo informuje o jego przebiegu oraz wyjaśnia wszelkie nurtujące kwestie. Laserowe zamykanie naczynek w Krakowie zwykle wymaga serii kilku zabiegów.

Indywidualne, a zarazem partnerskie i życzliwe podejście do każdego pacjenta to domena naszego Centrum Medycznego, co uważamy także za powodzenie w terapii. Zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu a której zamieściliśmy  niezbędne dane umożliwiające kontakt z nami zarówno w Krakowie jak i drugiej filii zlokalizowanej w Bielsku-Białej, w której także przeprowadzane są zabiegi zamykania naczynek.