fbpx

O nas

Naczelną zasadą działania naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście do pacjentów uważamy za podstawowy warunek powodzenia terapii. Zasada ta obowiązuje cały zespół pielęgniarski oraz wszystkich lekarzy-specjalistów Realizacja tych zasad wymaga oczywiście wiedzy i czasu. Bywa, że wizyta wraz z precyzyjnym badaniem trwa trochę dłużej, ale często są to godziny oszczędzające pobyt w szpitalu czy zakup zbędnych leków.

Lekarze Centrum regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny.

Wirtualny spacer

Nasze usługi

Medycyna estetyczna Kraków

Specjalistyczne Centrum Medycznym NOWOMED w Krakowie świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej i ogólnej wykonywane przez wybitnych lekarzy specjalistów z dziedziny dermatologii. W naszej placówce dysponujemy wyłącznie urządzeniami renomowanych firm będących światowymi liderami w produkcji sprzętu medycznego.

Medycyna estetyczna w Krakowie stwarza szereg możliwości, dzięki czemu pacjenci borykający się z problemami skóry mogą raz na zawsze wyeliminować to, co najbardziej przeszkadza w jej wyglądzie i tym samym wyzbyć się kompleksów. Zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane dopiero po szczegółowej konsultacji z pacjentem, w trakcie której lekarz przeprowadzając wywiad określa czy nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań. Jeżeli tylko zachodzi taka konieczność pacjent kierowany jest także na określone badania diagnostyczne. Za podstawowy warunek powodzenia terapii uważamy cierpliwe, partnerskie i życzliwe podejście do pacjenta. Oferujemy szerokie spektrum zabiegów, które zawsze dopasowywane są do indywidualnych potrzeb, ale i efektów oczekiwanych przez pacjenta (zabiegi laserowe, dermatochirurgia, peelingi chemiczne (medyczne), usuwanie/ wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, mezoterapia, epilar, leczenie nadpotliwości).

Medycyna estetyczna w Krakowie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu zewnętrznego u pacjenta, ale przede wszystkim znacząco oddziałuje na komfort psychiczny i co istotne zapobiega następstwom nieprawidłowego starzenia się skory. Już teraz zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której przygotowaliśmy obszerne informacje o poszczególnych zabiegach medycyny estetycznej w Krakowie oraz ich cennik.