Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

medycyna estetycznaZabiegi z zakresu medycyny estetycznej od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet, którym zależy na młodzieńczym i atrakcyjnym wyglądzie. Jakim zabiegom warto się szczególnie poddać, aby poprawić niedoskonałości w możliwie mało inwazyjny i bezpieczny sposób? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz - znane i skuteczne

Wśród zabiegów mających poprawić wygląd skóry twarzy, szczególnym powodzeniem cieszą się: powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz różnego rodzaju peelingi chemiczne.

Powiększanie ust nie należy do przyjemnych zabiegów i u części pacjentek powoduje pewien dyskomfort, jednak umiejętnie wykonany zabieg daje spektakularny efekt w postaci pełnych, zmysłowych ust, który utrzymuje się przez 8 do 10 miesięcy.

Usuwanie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego w okolicach oczu, czoła, czy wokół ust sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą, ponieważ skóra nabiera jędrności i blasku. Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem to bardzo dobra alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wybierają go pacjentki, które nie chcą poważnych ingerencji w swoim wyglądzie.

Wśród peelingów chemicznych, szczególnie popularny jest peeling migdałowy oraz peeling kwasem glikolowym, które nie są uciążliwe dla pacjentek, umożliwiając im szybki powrót do codziennej aktywności. Peeling kwasem migdałowym odmładza skórę powodując jej wygładzenie i rozjaśnienie przebarwień oraz działa anty-trądzikowo. Z kolei peeling glikolowy ma właściwości silnie złuszczające naskórek, dzięki którym skóra szybciej się regeneruje, nawilża i uelastycznia.

Jak widać mało inwazyjnych sposobów na poprawę defektów urody jest mnóstwo. Serdecznie zapraszamy do naszych nowoczesnych gabinetów w Krakowie, gdzie zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzają uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Pamiętajmy, aby korygować wszelkie niedoskonałości pod okiem lekarzy profesjonalistów.