Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

depilacja-laserowa-nogAksamitne, gładkie i miłe w dotyku nogi to pragnienie wielu kobiet, które coraz częściej rezygnują z tradycyjnych metod depilacji, takich jak wosk, krem, maszynka, czy depilator elektryczny na rzecz depilacji laserowej wykonywanej za pomocą nowoczesnego urządzenia, jakim jest medyczny laser diodowy. Jak wygląda ten sposób usuwania zbędnego owłosienia z nóg?

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa nóg zdobyła serca wielu kobiet już kilka lat temu. Wśród zalet tego sposobu redukcji niechcianych włosów należy wymienić przede wszystkim bezbolesność i niezwykłą trwałość osiągniętych rezultatów (seria dobrze przeprowadzonych zabiegów usuwa do 90% owłosienia z łydek, kolan oraz ud - raz na zawsze).

Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

Jednorazowa sesja laserowej depilacji całych nóg trwa od 20 do około 35 minut. Część pacjentek odczuwa w trakcie zabiegu lekki dyskomfort, jednak nie jest on bolesny. W jaki sposób działa laser? Światło urządzenia likwiduje włoski będące w fazie wzrostu przepalając je razem z cebulką (oczywiście nie wpływając w żaden negatywny sposób na naszą skórę), dzięki czemu nigdy nie odrastają już w miejscu poddanemu działaniu tego nowoczesnego sprzętu. Dodajmy, że obszary poddawane działaniu lasera powinny zostać wydepilowane dzień wcześniej jednorazową maszynką.

Warto podkreślić, że laser diodowy jest bezpiecznym sprzętem posiadającym niezbędne certyfikaty, który nie powoduje poparzeń – zabiegi depilacji wykonywanie z jego użyciem są krótkie, efektywne i bardzo wygodne w dłuższej perspektywie.

Permanentna depilacja laserowa sprawia, że możemy cieszyć się gładkimi i atrakcyjnymi nogami – odsłaniając je bez skrępowania w każdym dowolnym momencie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie, gdzie oferujemy korzystne cenowo zabiegi depilacji laserem diodowym nóg oraz innych części ciała.