fbpx

Czy usuwanie zmarszczek na twarzy laserem frakcyjnym jest bolesne?

laserowe usuwanie zmarszczekZmarszczki to naturalny efekt procesu starzenia się skóry. Coraz więcej osób postanawia złagodzić te nieestetyczne skutki upływu czasu i decyduje się na korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, które umożliwiają poprawę wyglądu w bezbolesny, efektywny i szybki sposób. Czy usuwanie zmarszczek na twarzy laserem frakcyjnym jest bolesne i warto mu się poddać?

Laserowe usuwanie zmarszczek

Na czym polega laserowe usuwanie zmarszczek na twarzy za pomocą lasera frakcyjnego? Wiązki światła, które są emitowane do głębokich warstw skóry (bez przerywania jej ciągłości) przez to nowoczesne urządzenie pobudzają tkanki do odbudowy (poprzez intensywną produkcję kolagenu oraz elastyny). Skutkiem tego głębokie bruzdy ulegają znacznemu spłyceniu, a mniejsze zmarszczki całkowicie znikają. Laser frakcyjny daje doskonałe rezultaty nawet na bardzo problematycznych częściach twarzy takich, jak okolice oczu, ust, a także szyi.

Czy usuwanie zmarszczek na twarzy laserem frakcyjnym jest bolesne?

Wiele osób zastanawia się, czy laserowe usuwanie zmarszczek boli? Laseroterapia jest bezbolesnym zabiegiem, który trwa maksymalnie kilkanaście minut. Co ważne pacjentka od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków (oczywiście odpowiednio pielęgnując skórę poddaną działaniu lasera – zgodnie z zaleceniami lekarza dermatologa).

Laserowa likwidacja zmarszczek to jeden z wielu zabiegów, jakie oferuje nasze Centrum Medyczne NOWOMED w Krakowie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz wizyty w naszych gabinetach wszystkie kobiety, które chcą cieszyć się gładką, sprężystą i piękną skórą przez długi czas.