fbpx

Depilacja laserowa klatki piersiowej

Mimo, iż włosy na męskiej klatce piersiowej są naturalnym zjawiskiem, u części mężczyzn są też przyczyną kompleksów oraz obniżonej samooceny. Doskonałym rozwiązanie w tego typu sytuacji oferuje współczesna medycyna estetyczna. Jednym z najskuteczniejszych zabiegów na rynku jest laseroterapia z wykorzystaniem lasera diodowego Light Sheer Duet. Jak wygląda depilacja laserowa klatki piersiowej? Czy istnieją przeciwwskazania do jej wykonania oraz jakich efektów mogą spodziewać się panowie, którzy zdecydują się na ten krok?

Sposób działania depilacji laserowej

Męska depilacja laserowa różnych partii ciała nie budzi już zdziwienia. Kanony piękna i wzorce estetyczne stale się zmieniają, a bujne owłosienie na klatce piersiowej przestaje być synonimem męskości, jak jeszcze 10-15 lat temu.

Wyjaśnijmy więc na wstępie pokrótce mechanizm działania lasera diodowego Light Sheer Duet. Urządzenie to wysyła wiązkę promieni, która przenika w głąb skóry uszkadzając tym samym mieszki włosowe (oznacza to, że w tym miejscu nie pojawi się nowy włos). Do osiągnięcia pełnego efektu potrzeba kilku zabiegów, ich dokładną liczbę ustala lekarz dermatolog podczas pierwszego spotkania z pacjentem.

Dlaczego depilacja laserowa klatki piersiowej to dobry pomysł?

Usuwanie włosów z klatki piersiowej za pomocą tradycyjnych metod depilacji, takich jak np. maszynka do golenia, czy plastry z woskiem jest żmudne, czasochłonne i może powodować podrażnienia, swędzenie skóry, a także wrastanie włosków. Depilacja laserem diodowym pozwala mężczyznom na pozbycie się niechcianego owłosienia z torsu na lata.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej klatki piersiowej u mężczyzn

Czy każdy może poddać się depilacji laserem? Otóż nie, istnieją czynniki, które czasowo lub na stałe wykluczają z zabiegu pewne osoby. Z laseroterapii nie mogą skorzystać mężczyźni posiadający świeżą opaleniznę, zmagający się z chorobami nowotworowymi, cukrzycą, epilepsją, łuszczycą, bielactwem, a także cierpiący na zaburzenia krzepnięcia krwi.

Depilacja laserowa mężczyzn to jedna z usług, jaką oferuje nasze renomowane Centrum Medyczne Nowomed w Krakowie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich panów, którzy chcą mieć gładki, pozbawionych włosów tors. Oferujemy atrakcyjne rabaty i pakiety cenowe, a także wsparcie najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.