Opis gabinetu w Krakowie

Zapraszamy Państwa do Specjalistycznego Centrum Medycznego NOWOMEDl mieszczącego się w Krakowie ul. Miłkowskiego 3 (Kraków-Ruczaj) - szczegóły kontaktu.

Decyzją Wojewody Małopolskiego posiadamy status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Naczelną zasadą działania naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.


Cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście do pacjentów uważamy za podstawowy warunek powodzenia terapii. Zasada ta obowiązuje cały zespół pielęgniarski oraz wszystkich lekarzy-specjalistów

Realizacja tych zasad wymaga oczywiście wiedzy i czasu. Bywa, że wizyta wraz z precyzyjnym badaniem trwa trochę dłużej, ale często są to godziny oszczędzające pobyt w szpitalu czy zakup zbędnych leków.

Lekarze Centrum regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny.

W naszym centrum nie tracą Państwo czasu na oczekiwanie w kolejce. Do konsultacji specjalistycznych nie wymagamy skierowań. Dzięki dogodnej lokalizacji, dojazd - podobnie jak zaparkowanie samochodu, nie stanowią żadnego problemu.

Kliknij, aby zobaczyć listę zabiegów.

Zapraszamy!

Projekt unijny

Akceptujemy karty

Śledź nas poprzez Facebook

You are here