fbpx

Depilacja Kraków

Depilacja w Krakowie będzie skuteczna pod warunkiem, że skorzystamy z profesjonalnych zabiegów w tej dziedzinie. Nadmierne owłosienie może stać się przyczyna pojawienia się kompleksów, dlatego też warto rozważyć skorzystanie ze znanych i skutecznych metod.

W Specjalistycznym Centrum Medycznym proponujmy laserową depilację z wykorzystaniem najnowszego, najszybszego i zarazem najmocniejszego sprzętu jakim jest LightSheer® DUET™ . W tym miejscu pragniemy podkreślić, że jest to jeden z bardziej cenionych na świecie najskuteczniejszy laser w dziedzinie depilacji. Należy mieć na uwadze fakt, że zanim pacjent będzie mógł skorzystać z serii zabiegów konieczna jest wizyta u specjalisty, który dokładnie określi czy nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do ich przeprowadzenia (widoczna opalenizna, uczulenie na światło, niektóre choroby skóry np. łuszczycy, trądzik, ciąża, zażywanie niektórych leków i ziół światłouczulających, skłonności do przebarwień). W naszych gabinetach możecie czuć się Państwo bezpiecznie i komfortowo, zabiegi depilacji w Krakowie wykonywane są przez przeszkolony personel z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Jeżeli tylko w trakcie konsultacji z lekarzem dermatologiem nasuną się jakiekolwiek pytania bądź też nurtujące kwestie związane z depilacją laserową prosimy nie wahać się pytać. Życzliwe, a zarazem partnerskie podejście do każdego pacjenta to dewiza naszego Centrum.

Odwiedzając stronę naszego serwisu uzyskacie Państwo dostęp do wielu szczegółowych informacji dotyczących również tego jak należy przygotować się do zabiegu depilacji w Krakowie i jakie są jego koszty. Polecamy!