fbpx

Kwas hialuronowy Kraków

Zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stanowią cześć oferty, jaką proponuje Specjalistyczne Centrum Medyczne NOWOMED w Krakowie. Chcemy w sposób szczególny podkreślić, że główną zasadą, która kierujemy się w prowadzonej działalności jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Wybitni specjaliści to lekarze z wieloletnim stażem, którzy regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny. Kwas hialuronowy na co pragniemy zwrócić uwagę ma zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale i w ortopedii czy reumatologii (w postaci iniekcji podawanych do wnętrza torebek stawowych). Pacjentki rozważające np. zabieg powiększenia ust czy też wypełnianie zmarszczek w pierwszej kolejności powinny umówić się na konsultację u lekarza dermatologa, którzy dokładnie określi czy nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do ich przeprowadzenia. Troska o dobre zdrowie pacjentów to kwestia pierwszorzędna, o którą dbamy w naszej placówce. Kwas hialuronowy jest  wykorzystywany również przy wypełnianiu zmarszczek, co wynika również z tego jest naturalną substancją produkowaną w skórze i odpowiedzialną bezpośrednio za jej nawodnienie i sprężystość poprzez wiązanie wody i stymulację syntezy kolagenu. Naszym pacjentom zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami renomowanych, światowych marek. Efekt zastosowywania kwasu hialuronowego utrzymuje się do 12 miesięcy, po tym czasie zostaje całkowicie wchłonięty przez organizm.

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona (stan ten może utrzymywać się przez 2-3 dni), jednak nie jest to powód do obaw. Za dobór odpowiedniego preparatu z kwasem hialuronowym odpowiedzialny jest lekarz dermatolog. Jeżeli tylko pacjentka będzie miała jakiekolwiek pytania lub też wątpliwości zawsze może liczyć na fachowe i zrozumiałe odpowiedzi. Życzliwe, a zarazem partnerskie podejście do pacjentów to coś o co dbamy w naszym Centrum. Szczegółowe informacje o wykonywanych zabiegach z zastosowaniem kwasu hialuronowego w Krakowie oraz cennik przygotowaliśmy na stronie serwisu, zapraszamy.