Ortopeda

Ortopeda w Krakowie: CM NOWOMED – konsultacje prywatne  rejestracja on-line 

ortopeda-krakówNasza poradnia ortopedyczna umożliwia konsultacje ze specjalistami klinicznymi przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu medycznego. Badania USG wykonywane są japońskim aparatem najnowszej generacji: Hitachi Aloka Arietta v60. W zgodnej opinii radiologów kluczowym czynnikiem mającym wpływ na dokładność badania USG jest klasa urządzenia - w/w aparat USG zapewnia obraz z największą ilością szczegółów anatomicznych.

Lekarz ortopeda przyjmujący pacjentów w Centrum Medycznym Nowomed w Krakowie zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób narządów ruchu (m.in. urazów stawów: kolana, barku, bioder ale też mięśni, wiązadeł, ścięgien). Celem leczenia w naszej poradni ortopedycznej jest usunięcie dolegliwości i przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności ruchowej z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej. Jeżeli konieczne są zabiegi w formie iniekcji dostawowej (regeneracja zmienionych chorobowo miejsc poprzez ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym PRP, blokady sterydowe czy kwasy hialuronowe) wykonywane są one na miejscu w gabinecie.

Badania USG ortopedyczne :

  • USG miednicy (stawu biodrowego)
  • USG kolana (stawu kolanowego)
  • USG stopy (stawu skokowego)
  • USG barku (stawu barkowego)
  • USG łokcia (stawu łokciowego)
  • USG ręki (nadgarstka, dłoni, palców)

lek. med. Bartłomiej Szpyra - ortopeda CM Nowomed Kraków (Ruczaj)

Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ, bardzo dobry ortopeda, aktualnie zatrudniony w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Ukończył staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie oraz staż chirurgiczny w Szpitalu Hospital Regional de Coatzacoalcos Dr. Valentin Gomez Farias w Coatzacoalcos w Meksyku. Interesuje się chirurgią stawu kolanowego, biodrowego oraz barkowego. Ukończył szkolenia z zakresu wykorzystania osocza bogatopłytkowego PRP oraz Lipogems komórek macierzystych w leczeniu schorzeń ortopedycznych. Posiada certyfikat USG - Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii. W CM Nowomed Kraków odpowiedzialny jest za badania USG stawów i narządów ruchu oraz konsultacje ortopedyczne.

lek. med. Weronika Oraczewska - ortopeda CM Nowomed Kraków (Ruczaj)

lek med Weronika OraczewskaAbsolwentka Wydziału Lekarskiego UJ, aktualnie zatrudniona w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Poradni Specjalistycznej Polimed. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Ukończyła staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Interesuje się chirurgią stawu kolanowego, biodrowego. Posiada certyfikat USG - Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii.

Wizyta u ortopedy pomoże rozwiązać Twój problem zdrowotny związany z układem narządu ruchu i umożliwi szybki powrót do dawnej sprawności. Umów się na konsultację już dziś.

Sprawdź ceny konsultacji i zabiegów ortopedycznych...

Zobacz jak dojechać do CM NOWOMED Kraków Ruczaj...