fbpx

Alergolog Kraków

W naszym Specjalistycznym Centrum Medycznym NOWOMOED pacjenci mają zapewnioną najlepszą opiekę ze strony wybitnych lekarzy. Wśród niech jest także alergolog w Krakowie z wieloletnim stażem i niezwykłą życzliwością w stosunku do pacjentów. Choroby na tle alergicznym dotykają coraz większą liczbę osób niezależnie od wieku i płci, dlatego im szybsze rozpoczęcie terapii tym większa szansa na to, żeby móc wyeliminować i ulżyć nieprzyjemnym dolegliwościom.

Alergolog w Krakowie zanim rozpocznie u pacjenta odpowiednią terapię kieruje go na określone badania diagnostyczne. Pragniemy poinformować, że w naszym Centrum wykonujemy spirometrię, testy alergologiczne skórne i płatkowe, testy alergologiczne z krwi, odczulanie. Ponadto pacjenci mają możliwość wypożyczenia do domu nebulizatorów oraz peackflowmetrów. Kluczowa zasadą, która kierujemy się w NOWOMED to : leczyć skutecznej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Alergolog w Krakowie podejmuje się rzetelnego leczenia. Nasi lekarze regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny. Bardzo często pacjenci mają także liczne pytania skierowane do alergologa dotyczące etapów leczenia, przyjmowania leków itp.

Prosimy się nie obawiać podczas konsultacji możecie Państwo liczyć na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Na stronie serwisu przygotowaliśmy niezbędne dane kontaktowe. Zapraszamy, zadbamy o to, żeby ustalić dogodny termin wizyty u alergologa w Krakowie.