fbpx

Dermatochirurgia Kraków

Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby raz na zawsze pozbyć się niechcianych znamion skórnych zarówno w postaci (m. in.:brodawki, pieprzyki, włókniaki, modzele, odciski, torbiele, prosaki, kaszaki, cysty) jak i zmian barwnikowych czy blizn proponujemy rozważenie wykonania zabiegu z dziedziny dermatochirurgii w Krakowie.

W Specjalistycznym Centrum Medycznym NOWOMED każdy pacjent może liczyć na cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście. Naszą naczelną zasadą w prowadzonej działalności jest  leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Zespół specjalistów tworzą wybitni lekarze (także z dziedziny dermatochirurgii) dla których troska o dobre zdrowie pacjenta to kwestia pierwszorzędna. W ramach dermatochirurgii w Krakowie przeprowadzane są takie zabiegi, jak: chirurgiczne usuwanie znamion skórnych wraz z badaniem histopatologicznym usuniętej zmiany, kriochirurgia, elektrokoagulacja, chirurgia laserowa. Lekarz przed skierowaniem pacjenta na zabieg przeprowadza szczegółowy wywiad i poddaje znamiona dokładnemu badaniu.

Zdajemy sobie sprawę, że dziedzina dermatochirurgii może nasunąć mnóstwo dodatkowych pytań i nurtujących kwestii przed pacjentami, którzy wymagają specjalistycznego leczenia, dlatego też dokładamy wielu starań, żeby mogli czuć się komfortowo, jednocześnie uzyskując wyczerpujące i zarazem zrozumiałych odpowiedzi. Proponujemy dogodne terminy wizyt i zabiegów realizowanych w ramach dermatochirurgii w Krakowie, prosimy jednak wcześniej o kontakt. Niezbędne dane udostępniliśmy na stronie serwisu.