fbpx

O nas

Naczelną zasadą działania naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście do pacjentów uważamy za podstawowy warunek powodzenia terapii. Zasada ta obowiązuje cały zespół pielęgniarski oraz wszystkich lekarzy-specjalistów Realizacja tych zasad wymaga oczywiście wiedzy i czasu. Bywa, że wizyta wraz z precyzyjnym badaniem trwa trochę dłużej, ale często są to godziny oszczędzające pobyt w szpitalu czy zakup zbędnych leków.

Lekarze Centrum regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny.

Wirtualny spacer

Nasze usługi

Powiększanie ust Kraków

Powiększanie ust w Krakowie to jeden z licznych zabiegów oferowanych przez  Specjalistyczne Centrum Medyczne NOWOMED. Prowadzimy działalność według najwyższych standardów, a dobre zdrowie naszych pacjentów to kwestia pierwszorzędna. Pragniemy leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Każdy pacjent w trakcie wizyty może liczyć na partnerskie, życzliwe i cierpliwe podejście. Nasi specjaliści zawsze udzielają wyczerpujących, a zarazem zrozumiałych dla pacjentki odpowiedzi na zadawane pytania, aby przed wykonaniem zbiegu powiększanie ust w Krakowie rozwiać wszelkie mogące się nasunąć wątpliwości. Chcąc podkreślić kształt ust i zwiększyć ich objętość decyzja o ich delikatnej korekcie będzie jak najbardziej zasadna, a efekty niewątpliwie pozwolą poczuć się pewniej i atrakcyjniej. Naszym pacjentkom proponujemy modelowanie ust kwasem hialuronowym co stwarza niezwykle spektakularne rezultaty. Pragniemy podkreślić, że posiadamy szereg bezpiecznych i rekomendowanych przez specjalistów możliwości, które są w stanie w 100% zaspokoić potrzeby i oczekiwania ze strony pacjentek. Zachowanie optymalnych proporcji ust wpłynie także na poprawę harmonii twarzy. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób zabiegi w dziedzinie powiększanie ust w Krakowie kojarzą się z intensywnym bólem i strachem. Uprzedzamy, że zależy nam tym, żeby współpraca na linii pacjent- lekarza była jak najbardziej zadowalająca, dlatego też na życzenie stosujemy znieczulenie „stomatologiczne” lub też wykorzystujemy działanie kremu znieczulającego i dopiero wówczas stosujemy preparat kwasu hialuronowego ze znieczuleniem. Dbamy o to, żeby pacjentka podczas zabiegu powiększania ust w Krakowie nie odczuwała dużego dyskomfortu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem której uzyskacie Państwo dostęp do szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty oraz niezbędne dane kontaktowe umożliwiające kontakt z nami w celu umówienia dogodnego terminu wizyty na powiększanie ust w Krakowie.