fbpx

O nas

Naczelną zasadą działania naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście do pacjentów uważamy za podstawowy warunek powodzenia terapii. Zasada ta obowiązuje cały zespół pielęgniarski oraz wszystkich lekarzy-specjalistów Realizacja tych zasad wymaga oczywiście wiedzy i czasu. Bywa, że wizyta wraz z precyzyjnym badaniem trwa trochę dłużej, ale często są to godziny oszczędzające pobyt w szpitalu czy zakup zbędnych leków.

Lekarze Centrum regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny.

Wirtualny spacer

Nasze usługi

Dermatolog Kraków

Dermatolog w Krakowie jako osoba z wieloletnim stażem, ogromną wiedzą i niezwykle życzliwym podejściem do pacjenta przyjmuje w Specjalistycznym Centrum Medycznym NOWOMED przy ulicy Miłkowskiego 3. Chcemy w sposób szczególny podkreślić, że naczelną zasadą naszej działalności jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Troska o dobre zdrowie to kwestia pierwszorzędna, dlatego też każda wizyta to szczegółowy wywiad z pacjentem, trafna diagnoza i wsparcie ze strony najlepszych lekarzy specjalistów zatrudnianych w naszym Centrum. Dermatolog w Krakowie skutecznie zajmuje się leczeniem chorób skóry dokładnie prowadząc terapię po ustaleniu właściwej diagnozy. Proces leczenie zależy od indywidualnego przypadku i nie zawsze jest krótkotrwały o czym pacjent jest dokładnie informowany.

W sytuacji kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek pytania lub też wątpliwości odnośnie leczenia, dermatolog w Krakowie zawsze chętnie i w zrozumiale wyjaśni nurtujące kwestie. Istotnym elementem jest ścisłe przestrzeganie zaleceń dermatologa, aby kuracja odniosła oczekiwane rezultaty. Jeżeli tylko zachodzi taka konieczność dermatolog w Krakowie może skierować pacjenta na zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej.

Pragniemy podkreślić, że są one wykonywane z wykorzystaniem najnowszych urządzeń renomowanych firm będących jednocześnie światowymi liderami w dziedzinie produkcji sprzętu medycznego. Jako uzupełnienie terapii dermatolog w Krakowie może zaproponować również dermokosmetyki, które przy systematycznym stosowaniu są w stanie znaczącą i z korzyścią także dla komfortu psychicznego poprawić wygląd skóry. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, mnóstwo szczegółowych informacji zamieściliśmy na stronie serwisu.