Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Czy laserowe zamykanie naczynek na nogach jest bolesne?

Pajączki na nogach to defekt estetyczny, który dotyka wielu kobiet i zmusza je do noszenia długich spódnic i spodni nawet w porze letniej, podczas upałów. Jak najskuteczniej poradzić sobie z tym uciążliwym, skórnym problemem? Popularnym i nieskomplikowanym zabiegiem jest laserowe zamykanie naczynek – czy warto skorzystać z tego rozwiązania i czy wiąże się ono z bólem?

Laserowe zamykanie naczynek na nogach

Zamykanie naczynek laserem to bezpieczny i mało inwazyjny zabieg, który daje doskonałe rezultaty. Polega on na precyzyjnym kierowaniu wiązki światła na rozszerzone naczynko krwionośne (tzw. fototermoliza selektywna), które natychmiastowo blednie – w przypadku kończyn dolnych ostateczny efekt jest widoczny po około 4-6 tygodniach.

Laserowe zamykanie naczynek - Kraków

Sprawdź naszą ofertę zabiegów laserowych!

Czy laserowe zamykanie naczynek na nogach jest bolesne?

Wiele pań szczególnie wrażliwych na ból zastanawia się, czy laseroterapia jest bolesnym zabiegiem? Otóż nie – jedyne, co odczuwa pacjentka podczas sesji to delikatne szczypanie, mrowienie (mogące być nieco niekomfortowe dla części kobiet) w momencie, gdy światło lasera styka się ze skórą. Ponadto kilka godzin po zabiegu nogi często są lekko zaczerwienione, jednak objawy te powinny minąć już następnego dnia.

Czy laseroterapia jest bolesnym zabiegiem? Otóż nie – jedyne, co odczuwa pacjentka podczas sesji to delikatne szczypanie, mrowienie...

Dlaczego warto skorzystać z laseroterapii? Usuwanie pajączków na nogach za pomocą lasera medycznego sprawia, że skóra znów prezentuje się atrakcyjnie i zdrowo, a odsłanianie tych części ciała nie powoduje już kompleksów i dyskomfortu psychicznego.

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które borykają się z nieestetycznymi zmianami naczyniowymi na różnych częściach ciała. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie, dysponujemy precyzyjnym sprzętem oraz doskonale przeszkoloną kadrą lekarzy dermatologów, dla których praca z pacjentem i pomaganiem w rozwiązywaniu problemów skórnych jest prawdziwą pasją.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: