Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Czym zajmuje się dermatologia estetyczna?

Dermatologia estetyczna oferuje w obecnych czasach duże możliwości. Osoby niezadowolone ze stanu swojej skóry, mogą poprawić wygląd likwidując przebarwienia, blizny, rozstępy, wyrównując koloryt cery lub pozbywając się zmarszczek. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie o to, czym jest dermatologia estetyczna i kto powinien korzystać z tego typu zabiegów?

Co to jest dermatologia estetyczna?

Jak sama nazwa wskazuje dermatologia estetyczna skupia się na estetyce – wyglądzie skóry, a nie kwestiach zdrowotnych i leczeniu chorób (np. łuszczycy). Oferuje ona różnego rodzaju zabiegi upiększające odmładzające (mniej i bardziej inwazyjne) mające na celu podnieść atrakcyjność osób, które zgłaszają się do danego gabinetu dermatologicznego.

Czym zajmuje się dermatologia estetyczna?

Jak już wspomnieliśmy wyżej dermatologia estetyczna jest jednym z działów dermatologii i powoduje poprawę wyglądu pacjenta poprzez redukcję różnego rodzaju defektów skórnych, będących bardzo często źródłem wieloletnich kompleksów. Aktualne trendy i tzw. kult młodości sprawiają, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni marzą o nieskazitelnym, witalnym wyglądzie swojej skóry. Dobry dermatolog estetyczny ma możliwość spełnienia tych oczekiwań. Jakie zabiegi są obecnie najpopularniejsze? Mnóstwo osób decyduje się na peelingi chemiczne, mezoterapię, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek krwionośnych, powiększanie ust, usuwanie znamion i przebarwień, a także depilację laserową.

Kto powinien wykonać zabiegi dermatologii estetycznej?

Zabiegi dermatologii estetycznej są adresowane do osób, które chcą powstrzymać procesy starzenia się skóry, zapewnić jej dobrą kondycję i tym samym piękny wygląd. To idealne wyjście dla osób, które nie chcą decydować się na bardzo inwazyjne i “drastyczne” metody (i obarczone większym ryzykiem) jakie oferuje chirurgia plastyczna, ale jednocześnie chcą złagodzić niekorzystne skutki upływu czasu. Wskazaniami do wizyty w gabinecie dermatologa estetycznego jest z pewnością utrata jędrności skóry, zmarszczki, rozstępy, cellulit, blizny, przebarwienia oraz popękane naczynka krwionośne.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie, gdzie oferujemy liczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: