Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Depilacja laserowa brody – podstawowe informacje

Depilacja laserem diodowym to powszechny zabieg, na który decyduje się nie tylko mnóstwo kobiet, ale i coraz więcej mężczyzn chcących raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia z problematycznych partii ciała. Na czym polega depilacja laserowa brody z użyciem Light Sheer Duet? Jakie daje efekty i czy są przeciwwskazania do skorzystania z tego typu zabiegu? 

Na czym polega depilacja laserowa brody?

Na czym dokładnie polega depilacja laserowa za pomocą urządzenia Light Sheer Duet? Specjalista przykłada głowicę lasera do brody, a światło dociera w głąb skóry, uszkadzając mieszki włosowe, dzięki czemu włos nie odrasta już w tym samym miejscu. Dla optymalnego efektu konieczne jest poddanie się serii zabiegów (4-5 sesji) w kilkutygodniowych odstępach, każdy z nich trwa maksymalnie 15-20 minut, ze względu na niewielki obszar zabiegowy, jakim jest broda.

Dla kogo wskazana jest depilacja laserowa brody?

Trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z twarzy, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet borykających się np. z hirsutyzmem. Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejszy sposób pozbycia się niechcianych włosków, fantastyczne rozwiązanie dla osób, które mają dosyć tradycyjnych metod na uzyskanie miłej w dotyku, gładkiej skóry, takich jak używanie: maszynki, kremu do depilacji, plastrów z woskiem wosku, depilatora elektrycznego.
Dzięki laseroterapii nie musimy też borykać się z podrażnieniami, krostkami, wrastającymi włoskami, a także zapaleniem okołomieszkowym.

Dlaczego warto wybrać depilację laserem Light Sheer Duet?

Salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej dysponują różnymi urządzeniami przeznaczonymi do trwałego usuwania owłosienia. Jednym z najlepszych na rynku jest bez wątpienia certyfikowany laser diodowy Light Sheer Duet, który pracuje szybko, bezpiecznie i bardzo skutecznie. To prawdziwy, profesjonalny laser medyczny, który posiada wymagane atesty, dzięki którym depilacja laserowa nie jest w żaden sposób ryzykowna dla naszego zdrowia.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Co zrobić, aby laserowe usuwanie włosów z brody dało jak najlepsze efekty? Jeśli chcemy uzyskać do 100% redukcji włosów, musimy odpowiednio się przygotować, czyli nie opalać twarzy, nie korzystać z plastrów do depilacji na 3-4 tygodnie przed poddaniem się zabiegowi, nie wykonywać peelingu – na tydzień przed zabiegiem. Minimum 2 tygodnie przed laseroterapią musimy też zrezygnować ze stosowania kremów z retinolem, leków światło-uczulających i picia naparów z nagietka, dziurawca, czy bratka.

Laserowe usuwanie włosów z brody a przeciwwskazania

Oczywiście istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają poddanie się depilacji laserem diodowym przez daną osobę, najważniejsze z nich to:

- ciąża i karmienie piersią,
- bielactwo,
- łuszczyca,
- cukrzyca,
- choroby nowotworowe,
- przyjmowanie leków fotouczulających,
- wirusowe i grzybicze infekcje skóry,
- tzw. rybia łuska,
- opalenizna.

Efekty depilacji laserem Light Sheer Duet

Usuwanie włosów laserem likwiduje niechciane owłosienie z brody na lata. Dokładną liczbę sesji liczbę ustala dermatolog podczas wstępnej konsultacji, jednak zwykle są to co najmniej 4 spotkania, gdyż włoski nie rosną równo, są stale w różnych fazach cyklu. Wskazane są też tzw. zabiegi przypominające, którym warto poddawać się co kilka lat (depilacja laserem działa tylko na włosy będące w fazie wzrostu, czyli widoczne gołym okiem).

Jeśli chcą Państwo pozbyć się owłosienia z brody lub innej partii ciała, zapraszamy serdecznie do kontaktu i wizyty w naszym Centrum Medycznym Nowomed w Krakowie. Oferujemy najwyższy poziom usług, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne pakiety cenowe.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: