Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Depilacja laserowa pleców u mężczyzn

Jak pokazują wciąż rosnące statystyki depilacja zbędnego owłosienia z wykorzystaniem lasera to nie tylko domena kobiet. Depilacja laserowa mężczyzn to coraz częściej wykonywany zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Jeszcze 5-10 lat temu niewielu panów decydowało się na tego rodzaju trwałą metodę usuwania owłosienia.

Męska depilacja laserowa - Kraków

Sprawdź naszą ofertę depilacji laserowej mężczyzn!

Czy depilacja laserowa pleców boli?

Wśród mężczyzn jednym z najczęściej depilowanych obszarów ciała są plecy. Panowie poddają się temu zabiegowi głównie ze względów estetycznych. Jednak wielu z nich zastanawia się, czy laserowe usuwania bujnego owłosienia na plecach jest bolesne?

Każdy człowiek ma zupełnie inny próg odczuwania bólu, mimo to trudno nazwać laserową depilację pleców bolesną. Moment, gdy lekarz dermatolog przesuwa głowicą po skórze nie jest przyjemny, ale można go porównać co najwyżej do ukąszenia komara lub ukłucia ciepłą igłą. Męska depilacja laserowa jest z pewnością dużo mniej odczuwalna niż tradycyjna depilacja woskiem.

Ile kosztuje depilacja laserowa pleców?

Każdy gabinet medycyny estetycznej posiada nieco inny cennik. Jednak decydując się na laserowe usuwanie włosów z pleców należy liczyć się jednorazowo z wydatkiem między 500 a 800 złotych. Z tego względu, że laser działa jedynie na włosy będące w fazie wzrostu, aby pozbyć się większości owłosienia z pleców na stałe, należy poddać się co najmniej 4 zabiegom (konkretną liczbę określa dermatolog podczas pierwszej wizyty)

Czy laserowe usuwanie owłosienia z pleców jest skuteczne?

Laserowa depilacja pleców to w obecnych czasach jedna z najbardziej efektywnych metod eliminacji niechcianego owłosienia. Po pierwszym zabiegu na trwałe pozbywamy się już około 1/3 włosów. Finalnie dzięki laserowej metodzie depilacji jesteśmy w stanie na stałe usunąć 80-90% owłosienia. Im więcej barwnika posiadają włosy, tym łatwiej i szybciej można je usunąć i osiągnąć ostateczny efekt.

Laserowe usuwania owłosienia z pleców to trwała, bezpieczna i skuteczna metoda. Zapraszamy do naszej poradni dermatologicznej Krakowie wszystkich mężczyzn, gdzie doświadczony lekarz specjalista wykona zabieg depilacji z użyciem nowoczesnego lasera LightSheer Duet.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: