Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Depilacja laserowa. Zalety i wady depilacji laserowej

Gładkie, miłe w dotyku, wydepilowane ciało to jeden z wyznaczników współczesnego piękna. Coraz więcej osób sięga po trwałe metody likwidacji zbędnego owłosienia, takie jak depilacja laserowa, umożliwiająca pozbycie się niechcianych włosków raz na zawsze. Jakie są wady i zalety tego rozwiązania?

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to popularny zabieg przeprowadzany za pomocą najwyższej jakości urządzeń (w naszych gabinetach korzystamy z renomowanego lasera diodowego Light Sheer Duet), który pozwala uzyskać jedwabistą, estetycznie się prezentującą, pozbawioną owłosienia skórę. Warto podkreślić, że laseroterapia jest wyjątkowo skuteczna zwłaszcza w przypadku osób o jasnej karnacji, które dodatkowo posiadają gęste, grube i ciemne włoski – efekt finalny u takich pacjentów jest naprawdę rewelacyjny.

Zalety depilacji laserowej

Podstawowym plusem depilacji laserowej jest z pewnością długotrwały efekt zabiegu. Włos, który został poddany działaniu wiązki lasera już nigdy nie odrasta w tym samym miejscu. Krótki czas trwania sesji (zwykle od kilkunastu do 30 minut) oraz wysoka efektywność (80-90%) sprawiają, że coraz więcej kobiet wybiera właśnie ten sposób depilacji, dzięki czemu mogą zapomnieć o uciążliwym stosowaniu maszynek do golenia, depilatorów elektrycznych, czy plastrów z woskiem (korzyścią jest więc również oszczędność czasu poświęcanego na regularną, domową depilację).

Wady depilacji laserowej

Sam moment naświetlania skóry powoduje u części bardziej wrażliwych pacjentek pewien dyskomfort, ale jest to krótkotrwałe uczucie, zaledwie po kilku sekundach ból mija. Minusem laseroterapii może być też cena – jednorazowy koszt depilacji laserem wynosi od 150 do nawet 500 zł (w zależności od cen obowiązujących w danym gabinecie oraz obszaru ciała, jaki depilujemy), przy czym zwykle wykonuje się minimum 3-4 sesje (ze względu na różne fazy wzrostu włosa). Jak wiadomo, nie wszystkie osoby stać na taki wydatek, dlatego warto pytać o aktualne promocje i rabaty, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić i spełnić marzenie o idealnie gładkiej skórze.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie wszystkie osoby, które są zainteresowane trwałym usunięciem zbędnego owłosienia. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który jest bezpieczny, skuteczny i gwarantuje doskonałe rezultaty.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: