Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Jak wygląda laserowe zamykanie naczynek na twarzy?

Niewiele osób może cieszyć się idealną, wręcz nieskazitelną cerą, pozbawioną jakichkolwiek niedoskonałości. Częstym problem kobiet i mężczyzn, którym zależy na zadbanym wyglądzie są tzw. pajączki pojawiające się najczęściej na policzkach, brodzie i nosie. Jak wygląda laserowe zamykanie naczynek na twarzy i dlaczego warto skorzystać z tego zabiegu?

Laserowe zamykanie naczynek

Pękające naczynka krwionośne to defekt skórny, który dotyka osób mających cienką, delikatną i wrażliwą skórę. Zamykanie naczynek laserem jest jedną z najskuteczniejszych metod wykorzystywaną nie tylko w przypadku tzw. pajączków, ale i innych naczyniopochodnych schorzeń (również rumienia i trądziku różowatego). Na czym dokładnie polega ten zabieg? Laser medyczny emituje wiązki energii powodując pochłanianie nadmiaru hemoglobiny i tym samym zniszczenie (wchłonięcie) pękniętego naczynka (wskutek tzw. selektywnej termolizy).

Jak wygląda laserowe zamykanie naczynek na twarzy?

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek? W dużym skrócie i najprościej rzecz ujmując: specjalista dermatolog przykłada głowicę lasera do skóry twarzy pacjenta, kierując wiązkę światła na widoczne naczynko.

Wiele osób zastanawia się czy zamykanie naczynek na twarzy laserem boli? Otóż nie, jest ono zupełnie bezbolesne. Naświetlanie tkanki światłem lasera może jedynie powodować delikatne uczucie dyskomfortu w postaci lekkiego szczypania/pieczenia (dużą ulgę daje system chłodzenia, w który zwykle są wyposażone tego typu urządzenia medyczne).

Ile sesji należy wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt? Drobne, pojedyncze naczynka można zredukować już podczas pierwszej wizyty w gabinecie dermatologicznym. W przypadku większych, rozległych zmian lekarz musi indywidualnie ustalić z pacjentem wymaganą liczbę wizyt.

Jeśli chcesz zredukować rozszerzone naczynka na twarzy, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem medycznym, który gwarantuje świetne rezultaty. Nasze Centrum Medyczne NOWOMED w Krakowie to najlepszy wybór.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: