Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Mezoterapia - o co pytają pacjenci?

Zabiegi mezoterapii mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Mezoterapia ma zbawienny wpływ na zwiotczałą i odwodnioną skórę, hamuje wypadanie włosów, łagodzi trądzik i cellulit - a to tylko kilka z jej zalet. O co najczęściej pytają pacjenci zainteresowani tym zabiegiem?

Czy mezoterapia pomaga na łysienie?

Nie bez powodu mezoterapia tak często jest wybierana przez osoby borykające się z problemem wypadania włosów ze względu na zmiany hormonalne, łysienie plackowate, łysienie typu męskiego, stres, ciążę, czy inne czynniki. Seria zabiegów mezoterapii skóry głowy (liczbę zabiegów dobiera lekarz dermatolog) wzmacnia i odżywia włosy, hamuje ich wypadanie oraz stymuluje mikrokrążenie.

Czy mezoterapia jest bezpieczna?

Zarówno mezoterapia bezigłowa, jak i mezoterapia igłowa są zabiegami bezpiecznymi dla pacjenta. Ważne, aby mezoterapia była wykonywana przez doświadczonego specjalistę-dermatologa w dobrym gabinecie dermatologicznym, który dostosuje kurację do wieku i potrzeb pacjenta, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko komplikacji i niepożądanych efektów.

Czy mezoterapia skóry głowy jest skuteczna?

Nadmierna utrata włosów to powszechny problem, który dotyczy nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Wiele osób rozważających poddanie się zabiegowi mezoterapii skóry głowy zastanawia się, czy zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty? Mezoterapia to dobry sposób na walkę z oznakami łysienia, jednak niejednokrotnie na efekty kuracji trzeba dłużej poczekać. Zwykle po upływie 2, 3 miesięcy zauważalne jest wzmocnienie jakości włosa, jego zagęszczenie, a także porost.

Mezoterapia to zabieg, który wzbogaca skórę w substancje aktywne, leczy, regeneruje, a także działa profilaktycznie. Zapraszamy do jednego z naszych gabinetów w Krakowie, gdzie wykwalifikowany lekarz dermatolog medycyny estetycznej przeprowadzi dostosowaną do potrzeb pacjenta kurację.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: