Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

LightSheer Duet - laser diodowy

LightSheer Duet - Centrum Medyczne NOWOMED Kraków Ruczaj

LightSheer Duet jest laserem firmy Lumenis i w zgodnej ocenie specjalistów z całego świata najskuteczniejszym urządzeniem do trwałej depilacji laserowej. Firma istnieje od 1966 r. a lasery z serii LightSheer są urządzeniami polecanymi do laserowego usuwania owłosienia w USA i Europie. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration) respektowany przez wszystkie kraje. Jest zarejestrowany jako sprzęt medyczny, co oznacza, że posiada udokumentowane badania kliniczne dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów.
Personel Centrum Medycznego NOWOMED Kraków Ruczaj posiada ok 10-cioletnie doświadczenie w obsłudze laserów serii LightSheer.

Deplilacja laserem - tylko Light Sheer

Laser diodowy Light Sheer Duet stanowi światowy przełom w dziedzinie systemów do depilacji. Dotychczas produkowany sprzęt (Light Sheer ET)został wzbogacony o dodatkową głowicę z technologią zasysania oraz znacząco powiększone okienko zabiegowe (22 x 35 mm). Wprowadzone zmiany znacznie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezbolesny. Laser diodowy LightSheer DUET ma dwie głowice emitujące energie o długości fali 805 nm z częstością do 3 Hz o czasach impulsów 5-400 msek i bardzo wysokiej mocy efektywnej do 2400 W.

Jak działa depilacja laserowa z użyciem Light Sheer ?

Pierwsza z głowic, zaopatrzona w stosunkowo niewielkie okienko terapeutyczne z syntetycznego szafiru o wymiarach 9x9 mm, dostarcza impulsy o regulowanej gęstości energii do 100 J/cm2, i służy do bardzo skutecznej i precyzyjnej fotodepilacji dowolnych obszarów ciała. Chłodzona końcówka szafirowa będąca własnością patentową firmy zapobiega oparzeniom nawet przy tak bardzo wysokich mocach, dzięki czemu występowanie komplikacji jest bardzo obniżone (poniżej 0,1%). Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów terapeutycznych i zapewnia nieporównywalną z innymi urządzeniami skuteczność.

LightSheer Desire

LightSheer-DesireNiedawno pojawił się kolejny model lasera linii laserów Light Sheer tj. Light Sheer Desire. Myślą przewodnią producenta przy projektowaniu urządzenia był ukłon w kierunk firm świadczących usługi depilacji laserowej, co zaowocowało zmniejszeniem gabarytów (znacznie ułatwia to transport urządzenia) oraz wymiennymi głowicami (co z kolei umożliwia sukcesywny ich zakup w miarę rozwoju działalności). Zasada dzialania i skuteczność lasera z punktu widzenia klienta pozostały na dotychczasowym wysokim poziomie.

Depilacja laserowa - Kraków

Sprawdź naszą ofertę depilacji laserowej!

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: