Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna Kraków - Centrum Medyczne NowoMed

Centrum Medyczne NOWOMED Kraków Ruczaj oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej i ogólnej, prowadzone na najwyższym poziomie przez doświadczonych lekarzy dermatologów. Zabiegi medycyny estetycznej (np. peelingi chemiczne, laserowe usuwanie owłosienia, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym) wykonywane są z wykorzystaniem najnowszych preparatów medycznych i urządzeń renomowanych firm - światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

W gabinecie lekarskim istnieje również możliwość wyboru dermokosmetyków, które polecone przez lekarza dermatologa mogą być uzupełnieniem terapii. Skóra jest odzwierciedleniem naszego wewnętrznego zdrowia, dlatego poradnictwo oraz skuteczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają na celu nie tylko poprawienie wyglądu zewnętrznego, ale także zapobiec wszystkim następstwom nieprawidłowego starzenia się i poprawić nasz komfort psychiczny.

Depilacja laserowa

Trwałe usuwanie włosów – depilacja laserowa laserem diodowym, laserowe usuwanie zmian naczyniowych, laserowe usuwanie znamion, blizn, zmarszczek – frakcyjnym laserem ablacyjnym CO2

Laserowe usuwanie znamion

Zabiegi usuwania wszelkiego rodzaju niechcianych znamion skórnych zarówno w postaci narośli (m. in.:brodawki, pieprzyki, włókniaki, modzele, odciski, torbiele, prosaki, kaszaki, cysty) jak i zmian barwnikowych czy blizn

Peelingi chemiczne (medyczne)

Chemiczne uszkodzenie naskórka, prowadzące do jego złuszczenia wraz z niechcianymi zmianami skórnymi i następująca później jego regeneracja.

Usuwanie/wypełnianie zmarszczek

Zmarszczki oraz zabiegi usuwania zmarszczek można podzielić na dwie grupy: zmarszczki mimiczne oraz zmarszczki utrwalone.

Powiększanie ust

Możliwość wypełnienia, powiększenia lub korekty kształtu ust preparatami zawierającymi kwas hialuronowy.

Mezoterapia

Polega na podaniu w głąb tkanki skórnej mieszanki odżywczej zawierającej m. in.: witaminy, krzem, enzymy, kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, wyciągi tkankowe.

Leczenie nadpotliwości

Toksyna botulinowa podana podskórnie w niewielkiej dawce blokuje działanie nerwów, które odpowiedzialne są za funkcjonowanie gruczołów wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, masz pytania dotyczące zabiegu - skorzystaj z poniższego formularza lub przejdź na stronę rezerwacji on-line.


Spodobał ci się ten wpis? Udostępnij naszą stronę na swojej tablicy,

z góry dziękujemy :)