fbpx

Depilacja brazylijska - bikini

Depilacja brazylijska bikini - Centrum Medyczne NOWOMED Kraków Ruczaj

Depilacja brazylijska - na czym polega?

depilacja-bikini-hollywoodCo dokładnie kryje sie pod zwrotem: brazylijska depilacja bikini? Wraz z popularnością zabiegów depilacji okolic intymnych rośnie także liczba wyrażeń określających rodzaje i stopień usunięcia owłosienia.

Poza tzw. płytką depilacją laserową bikini (depilacja intymna zgodnie z linią bielizny) wyróżniamy bikini głębokie oraz depilacja brazylijska w dwóch wersjach, tj. całkowite usunięcie włosów z miejsc intymnych tj. łona, warg sromowych i okolic odbytu, czyli wersja amerykańska zwana też depilacja hollywoodzką, oraz wersja europejska depilacji brazylijskiej charakteryzująca się pozostawieniem paska owłosienia na środku łona. Nazwa depilacja brazylijska pojawiła się już w latach 90-tych XIX wieku kiedy to brazylijskie imigrantki otworzyły w Stanach Zjednoczonych gabinet oferujący takie zabiegi.

Depilacja brazylijska okolic intymnych jest wykonywana w naszym Centrum Medycznym w Krakowie przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Laserowe usuwanie owłosienia miejsc intymnych

depilacja-intymna-brazylijskaDepilacja laserowa bikini staje się coraz bardziej powszechnym i pożądanym zabiegiem usuwania owłosienia z okolic łonowych. Zdaniem jej zwolenników - depilacja intymna poza znaczeniem higienicznym, ma także korzystny wpływ na doznania w życiu intymnym oraz stwarza komfort psychiczny podczas tak prozaicznych zajęć jak np. korzystanie z publicznych kąpielisk. Reasumując, depilacja bikini poprawiają nasze samopoczucie – i to jest najistotniejszy efekt.

Depilacja laserowe miejsc intymnych mężczyzn również zyskuje na popularnści. Depilacja męska intymna nawet w skrajnej formie tzw. boyzilian, cieszy się naprawdę sporym powodzeniem.

Depilacja laserowa - czy to boli?

Większość osób obawia się bólu i uczucia skrępowania podczas zabiegu depilacji intymnej – jednak zarówno miejsce przeprowadzenia zabiegu tj. zaciszny gabinet w naszym Centrum Medycznym, jak i doświadczony, dyskretny personel oraz najnowszy laser diodowy LightSheer Duet, powinny rozwiać wszelkie wątpliwości – co potwierdzają nasi dotychczasowi klienci. Laser diodowy LightSheer Duet jako jedyny na rynku posiada opatentowany system chłodzenia depilowanej skóry Chilltip co redukuje do minimum nieprzyjemne doznania, dodatkowo u osób bardziej wrażliwych stosujemy krem znieczulający.

Zobacz nasze ceny i promocje...

Sprawdź gdzie jesteśmy...