fbpx

Powiększanie ust

Powiększanie ust w Krakowie: Centrum Medyczne NowoMed

powiększanie ustPiękne usta... Duże i jędrne, ale nie wyzywające... Malinowe i kuszące, ale... naturalne? Myśląc o zabiegach związanych z podkreśleniem ust, nie skupiajmy się tylko na ich powiększaniu. Wraz z upływem czasu, pod wpływem słońca lub solarium, u osób ze skłonnościami alergicznymi, usta bardzo szybko tracą swoją naturalną spoistość, kolor i nawilżenie. Prawie każdy z nas odczuwa pewien dyskomfort związany z przesuszeniem ust szczególnie w okresie zimowym, po śnieżnych szaleństwach, nawet w przypadku stosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych.

Dlatego w każdym przypadku, zabiegi poprawiające kondycję tego delikatnego obszaru wydają się koniecznością. Dla osób chcących zachować piękny kształt i objętość zalecamy zabiegi niewielkiej korekty, bądź tylko nawilżenia w celu powiększenia ust... Modelowanie ust kwasem hialuronowym daje spektakularne efekty.

Mamy obecnie naprawdę duże możliwości, aby zaspokoić Państwa potrzeby w materii zabiegów powiększających usta i nie tylko. W przypadku osób, dla których ważne jest jedynie podkreślenie kształtu ust z zachowaniem ich wielkości, wystarczy niewielka korekta. Umiejętne konturowanie ust kwasem hialuronowym pozwala zmniejszyć wrodzone lub nabyte dysproporcje w wielkości górnej lub dolnej wargi. Dla kobiet, marzących tylko do tej pory o kształtnych, jędrnych i pięknych dużych ustach, szczególnie polecamy zabiegi zwiększające ich objętość, czyli wypełnianie ust kwasem hialuronowym, które co dla nas ważne, przy zachowaniu optymalnych proporcji, poprawia harmonię całej twarzy.

Metody powiększania ust

Najczęściej stosowanym preparatem korygującym jest kwas hialuronowy. Obecnie jest on niekoronowanym władcą w dziedzinie estetyki, nie tylko twarzy. Ze względu na różne rodzaje, kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w podkreślaniu konturu, nadawaniu objętości lub tylko nawilżaniu ust czy też powiększaniu ust.

Zabiegi w tak delikatnej okolicy jaką są usta, nie powinny kojarzyć się z bólem, dlatego stosujemy na życzenie Pacjentek znieczulenie "stomatologiczne" lub wykorzystujemy działanie kremu znieczulającego i wtedy stosujemy preparat kwasu hialuronowego ze znieczuleniem. Najważniejsza jest dla nas dobra współpraca Lekarza z Pacjentem w czasie zabiegu tak, aby efekt naszych poczynań można było ocenić już w trakcie podawania preparatu i aby wszystkie sugestie odnośnie kształtu, wielkości i proporcji zostały uwzględnione.

Jak długo działa kwas hialuronowy? Ten wyjątkowy preparat do powiększania ust pozwala na utrzymanie zadowalającego efektu przez okres około 12 miesięcy, z możliwością dodatkowych zabiegów w okolicy ust, z wykorzystaniem tego samego preparatu we wcześniejszym okresie.

Ile kosztuje powiększanie ust? Zapraszamy do sprawdzenia naszego cennika.

Tagi: powiększanie ust Kraków