fbpx

Wypełnianie zmarszczek Kraków

Centrum NowoMed  - zapraszamy na wypełnianie zmarszczek

Rozważając zabieg wypełnianie zmarszczek w Krakowie warto skierować swoja uwagę ku ofercie Specjalistycznego Centrum Medycznego NOWOMED. Naczelną zasadą naszej działalności jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Troska o dobre zdrowia pacjenta to kwestia pierwszorzędna, której podporządkowujemy wszelkie działania.

Wypełnianie zmarszczek - dlaczego warto zaufać nam?

W NOWOMED zatrudniamy wyłącznie najlepszych i wybitnych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, którzy tez systematycznie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu. Ponadto bardzo często, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny, aby proces leczenia pacjentów przynosił oczekiwane rezultaty. Proponujemy niezwykle szeroką ofertę w zakresie medycyny estetycznej, a wśród niej wspomniane już zabiegi wypełnianie zmarszczek w Krakowie. Chcemy podkreślić, że wypełnianie zmarszczek wykonywane jest przez lekarzy dermatologów, którzy oceniają czy nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań. Zabieg polega na wprowadzeniu do tkanki skórnej za pomocą bardzo cienkiej igły odpowiedniej substancji. Zastosowany preparat jest zależny od typu zmarszczek. Przy likwidacji zmarszczek o charakterze mimicznym zwykle wykorzystywana jest zwykle toksyna botulinowa (botox). Dla osiągnięcia optymalnego efektu przy wypełnianiu zmarszczek w Krakowie stosujemy również kwas hialuronowy, będący naturalną substancją produkowana w skórze i odpowiada za jest prawidłowy stopień nawodnienia oraz sprężystość.

Naszym pacjentom zapewniamy bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której przygotowaliśmy mnóstwo istotnych informacji o zabiegach nie tylko obejmujących wypełnianie zmarszczek oraz ich cennik.