fbpx

Alergolog

Alergolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

alergologiaKażdy lekarz alergolog zatrudniony w naszym Centrum Medycznym NOWOMED w Krakowie to uznany specjalista posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu alergii u dorosłych oraz u dzieci.
W naszym Centrum Alergika oferujemy kompleksowe badania diagnostyczne oraz terapie chorób alergicznych i immunologicznych m.in.: spirometrię, testy alergiczne skórne i płatkowe, testy alergiczne z krwi, odczulanie. Pacjenci mają możliwość wypożyczenia do domu nebulizatorów oraz pikflometrów.
Jeśli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry alergolog w Krakowie, (prywatnie i bez kolejki) to zapraszamy serdecznie do naszej poradni alergologicznej - po uprzednim umówieniu się na wizytę. 

dr n. med. Mamert Milewski - alergolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Specjalista Alergolog
  • Specjalista Immunolog
dr n.med. MAMERT MILEWSKI
Specjalista chorób wewnętrznych, alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ, gdzie jest adiunktem w Klinice Alergii i Immunologii. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych. Wykładowca na krajowych, międzynarodowych sympozjach alergologicznych i pulmonologicznych. W swojej pracy szczególnie interesuje się astmą oskrzelową oraz chorobami immunologicznymi ze szczególnym uwzględnieniem tocznia układowego. Należy do Towarzystwa Lekarskiego ERS ( European Respiratory Society), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Allergy and Clinical Immunology.

 
dr n. med. Wojciech Sydor - alergolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Specjalista Angiolog
  • Specjalista Immunolog

dr-Wojciech-Sydordr n.med. WOJCIECH SYDOR
Specjalista chorób wewnętrznych, angiologii, bardzo dobry immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ. Jest starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Kliniki Alergii i Immunologii oraz Angiologii i Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wykładowcą Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum UJ oraz Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie. Kierownik naukowy kursu specjalizacyjnego "Zaburzenia krzepnięcia w teorii i praktyce angiologicznej". Jest autorem i współautorem wielu publikacji i doniesień naukowych oraz rozdziału w książce "Autoimmune Disorders - Current Concepts and Advances from Bedside to Mechanistic Insights", 2011. W swojej pracy zajmuje się pacjentami z chorobami immunologicznymi oraz alergicznymi, szczególnie zaś interesuje się problematyką układowych chorób tkanki łącznej, zapaleniami naczyń, diagnostyką trombofili i leczeniem zakrzepicy żył/zatorowości płucnej oraz poszukiwaniem przyczyn niepowodzeń położniczych. Należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis.

Sprawdź ile kosztuje konsultacja alergologa w Centrum Medycznym NOWOMED Kraków Ruczaj

Zobacz jak do nas dojechać