Powiększanie ust

powiększanie ust Kraków

Powiększanie ust Kraków: Centrum Medyczne NowoMed

Piękne usta... Duże i jędrne, ale nie wyzywające...  Malinowe i kuszące, ale... naturalne? Myśląc o zabiegach związanych z podkreśleniem ust, nie  skupiajmy się tylko na powiększaniu ust.  Wraz z  upływem czasu, pod wpływem słońca lub solarium, u osób ze skłonnościami alergicznymi usta bardzo szybko tracą swoją naturalną spoistość, kolor i nawilżenie. Prawie każdy z nas odczuwa pewien dyskomfort związany z przesuszeniem ust szczególnie w okresie zimowym, po śnieżnych szaleństwach, nawet w przypadku stosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych.

Dlatego w każdym przypadku, zabiegi poprawiające kondycję tego delikatnego obszaru wydają się koniecznością. Dla osób chcących zachować piękny kształt i objętość zalecamy zabiegi niewielkiej korekty, bądź tylko nawilżenia w celu powiększenia ust... Modelowanie kwasem hialuronowym daje spektakularne efekty.

 

Mamy obecnie naprawdę duże możliwości, aby zaspokoić  Państwa potrzeby w materii powiększania ust. W przypadku osób, dla których ważne jest tylko podkreślenie kształtu ust z zachowaniem ich wielkości wystarczy niewielka korekta. Możemy zmniejszyć wrodzone lub nabyte dysproporcje w wielkości górnej lub dolnej wargi. Dla kobiet, marzących tylko do tej pory o kształtnych, jędrnych i pięknych dużych ustach, polecamy zabiegi nie tylko podkreślające kontur, ale również zwiększające objetość, a co dla nas ważne przy zachowaniu optymalnych proporcji ust, poprawiające harmonię całej twarzy.

Powiększanie ust: metody

Najczęściej stosowanym preparatem korygującym jest kwas hialuronowy. Obecnie jest on niekoronowanym władcą w dziedzinie estetyki, nie tylko twarzy. Ze względu na różne rodzaje kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w podkreślaniu konturu, nadawaniu objętości lub tylko nawilżaniu ust czy też powiększaniu ust.

Zabiegi w tak delikatnej okolicy jakiej są usta nie powinny kojarzyć sie z bólem, dlatego stosujemy na życzenie Pacjentek znieczulenie “stomatologiczne” lub wykorzystujemy działanie kremu znieczulającego i wtedy stosujemy preparat kwasu hialuronowego ze znieczuleniem. Najważniejsza jest dla nas  dobra współpraca Lekarza z Pacjentem w czasie zabiegu, tak aby efekt naszych poczynań można było ocenić już w trakcie podawania preparatu i aby wszystkie sugestie odnośnie kształtu, wielkości i proporcji zostały uwzględnione.

Kwas hialuronowy utrzymuje kształt i objętość ust w dobrej formie przez okres około 12 miesięcy, z możliwością dodatkowych zabiegów w tej okolicy z wykorzystaniem tego samego preparatu we wcześniejszym okresie.

 

Przeczytaj więcej o naszych usługach lub sprawdź cennik.

Tagi: powiększanie ust Kraków