Alergolog

Alergolog Kraków: Centrum Medyczne NOWOMED

alergologiaLekarze alergolodzy zatrudnieni w Centrum Medycznym NOWOMED to uznani i najlepsi specjaliści krakowskich klinik medycznych z doświadczeniem w leczeniu dorosłych jak i dzieci.
W naszym Centrum Alergika zapewniamy pełen zakres badań diagnostycznych oraz terapii chorób alergicznych i immunologicznych m.in.: spirometrię, testy alergologiczne skórne i płatkowe, testy alergologiczne z krwi, odczulanie. Pacjenci mają możliwość wypożyczenia do domu nebulizatorów oraz peackflowmetrów. Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry alergolog w Krakowie, prywatnie i bez kolejki to zapraszamy do naszego Centrum Medycznego po uprzednim umówieniu się na wizytę.

 
dr n. med. Mamert Milewski - alergolog Kraków Ruczaj Centrum Medyczne NOWOMED

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Specjalista Alergolog
  • Specjalista Immunolog
dr n.med. MAMERT MILEWSKI
Specjalista chorób wewnętrznych, alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ, gdzie jest adiunktem w Klinice Alergii i Immunologii.Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych. Wykładowca na  krajowych i międzynarodowych sympozjach alergologicznych i pulmonologicznych. W swojej pracy szczególnie interesuje się astmą oskrzelową oraz chorobami immunologicznymi ze szczególnym uwzględnieniem tocznia układowego. Należy do Towarzystwa Lekarskiego ERS ( European Respiratory Society), Polskiego Towarzystwa  Alergologicznego oraz European Academy of Allergy and Clinical Immunology.

 
dr n. med. Wojciech Sydor - alergolog Kraków Ruczaj Centrum Medyczne NOWOMED

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Specjalista Angiolog
  • Specjalista Immunolog

dr-Wojciech-Sydordr n.med. WOJCIECH SYDOR
Specjalista chorób wewnętrznych, angiologii, immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ. Jest starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Kliniki Alergii i Immunologii oraz Angiologii i Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wykładowcą Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum UJ oraz Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie. Kierownik naukowy kursu specjalizacyjnego "Zaburzenia krzepnięcia w teorii i praktyce angiologicznej". Jest autorem i współautorem wielu publikacji i doniesień naukowych oraz rozdziału w książce "Autoimmune Disorders - Current Concepts and Advances from Bedside to Mechanistic Insights", 2011. W swojej pracy zajmuje się pacjentami z chorobami immunologicznymi oraz alergicznymi, szczególnie zaś interesuje się problematyką układowych chorób tkanki łącznej, zapaleniami naczyń, diagnostyką trombofili i leczeniem zakrzepicy żył/zatorowości płucnej oraz poszukiwaniem przyczyn niepowodzeń położniczych. Należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis.

Sprawdź ile kosztuje konsultacja alergologa w Centrum Medycznym NOWOMED Kraków Ruczaj

Zobacz jak do nas dojechać