Dermatolog

Dermatolog Kraków Ruczaj: Centrum Medyczne NOWOMED - konsultacje prywatne 

dermatolog KrakówDermatolodzy zatrudnieni w gabinetach CM NOWOMED Kraków Ruczaj (Podgórze) to doświadczeni i uznani lekarze specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Każdy z dermatologów to bardzo dobry specjalista z doświadczeniem w leczeniu trądziku, alergii skórnych, łuszczycy, grzybic, łupieżu, nadpotliwości, wypadania włosów itd.. W swojej praktyce dermatologicznej uwzględniają wszystkie znane obecnie medycynie metody leczenia z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i sprzętu medycznego będącego na wyposażeniu naszej poradni dermatologicznej. Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry dermatolog w Krakowie, prywatnie i bez kolejki oraz wysoki standard usługi to zapraszamy do gabinetów CM NOWOMED Kraków Ruczaj (Podgórze) po uprzednim zarejestrowaniu się na wizytę.

 

- lek. med. DANUTA WŁOCH - specjalista dermatolog Kraków Ruczaj: Centrum Medyczne NOWOMED

dr-Danuta-WłochLekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym. Przez wiele lat związana z oddziałem dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz najlepszymi specjalistycznymi poradniami dermatologicznymi w Krakowie. W praktyce dermatologicznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem  wszelkiego typu chorobowych zmian skórnych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci m.in leczenie łuszczycy, trądziku, bielactwa, atopowego zapalenia skóry, wyprysków, przebarwień, grzybic. Szczególną uwagę przykłada do  profilaktyki czerniaka skóry, poprzez  dermatoskopowe badanie znamion skórnych - od lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. Wykonywane zabiegi to m.in.:
- krioterapia, elektrokoagulacja i łyżeczkowania zmian skórnych (brodawki, włókniaki, naczyniaki i inne)
- mezoterapia blizn, rozstępów, cellulitu, rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 
- peelingi chemiczne m.in. w leczeniu trądziku, przebarwień, m.in. peeling migdałowy, salicylowy, pirogronowy i wszystkie inne dostępne na rynku
- laserowe zamykania naczynek, pajączków, naczyniaków

- lek. med. EWA MARZEC - specjalista dermatolog Kraków Ruczaj Centrum Medyczne NOWOMED

Lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej z 20 letnim stażem zawodowym. Absolwentka  wydziału lekarskiego CM UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie, poradniach dermatologicznych w Krakowie oraz w prywatnej, specjalistycznej praktyce dermatologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach dermatologicznych,  medycyny estetycznej oraz w szkoleniach praktycznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych (leczenie trądziku, dermatozy, alergie skórne, łuszczyca, bielactwo i inne), diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. usuwanie pieprzyków, kurzajek, brodawek włókniaków, naczyniaków) – stosuje krioterapię, elektrokoagulację, łyżeczkowanie, laser naczyniowy. Szczególną uwagę zwraca na profilaktykę czerniaka skóry – od kilku lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. W leczeniu trądziku, przebarwień  oraz w celu rewitalizacji skóry i profilaktyce anty-aging stosuje peelingi medyczne, które dobiera do indywidualnych potrzeb pacjenta (m. in.: peeling pirogronowy, glikolowy, salicylowy, migdałowy i wszystkie inne dostępne na rynku). Od lat pracuje z laserem naczyniowym, zamyka naczynka na twarzy i nogach oraz pajączki i naczyniaki. W medycynie estetycznej stosuje preparaty do mezoterapii twarzy, usuwania znamion, rozstępów, cellulitu, usuwania zmarszczek, blizn.
 

- dr n. med. DARIUSZ STASZEK - specjalista dermatolog Kraków Ruczaj Centrum Medyczne NOWOMED

dr-Dariusz-StaszekLekarz dermatolog z wieloletnim stażem. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi, staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie a specjalizację w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i sympozjach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniem zmian przednowotworowych i nowotworowych skóry (w tym diagnostyką dermatoskopową znamion barwnikowych). W swojej dotychczasowej prywatnej praktyce dermatologicznej wyspecjalizował się w wykonywaniu popularnych zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej tj.: leczenie trądziku, usuwanie brodawek, peelingi chemiczne, laserowe zamykanie naczynek. Posiada szczególne doświadczenie odnośnie zastosowania preparatów stosowanych przy zabiegach usuwania zmarszczek, odmładzania twarzy, powiększania ust.

Sprawdź ceny konsultacji i zabiegów dermatologicznych...

Zobacz gdzie znajduje się Centrum Medyczne NOWOMED Kraków Ruczaj...