Dermatolog

Dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie - konsultacje prywatne  rejestracja on-line 

dermatolog KrakówKażdy dermatolog zatrudniony w gabinetach CM NOWOMED w Krakowie (Ruczaj) to profesjonalny i uznany lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Nasi dermatolodzy to specjaliści z doświadczeniem, które zdobyli pomagając osobom walczącym z problemami takimi jak: trądzik, alergie skórne, łuszczyca, grzybica, łupież, nadpotliwość, wypadanie włosów itd. W swojej praktyce dermatologicznej uwzględniają wszystkie znane obecnie medycynie metody leczenia z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i sprzętu medycznego, w jaki została wyposażona nasza poradnia dermatologiczna. Jeśli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry dermatolog w Krakowie (prywatnie i bez kolejki) oraz wysoki standard usług, to zapraszamy serdecznie do gabinetów dermatologicznych Centrum Medycznego NOWOMED - po uprzednim zarejestrowaniu się na wizytę.

 

- lek. med. DANUTA WŁOCH - specjalista dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

dr-Danuta-WłochLekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym. Przez wiele lat związana z oddziałem dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz najlepszymi specjalistycznymi poradniami dermatologicznymi w Krakowie. W praktyce dermatologicznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem  wszelkiego typu chorobowych zmian skórnych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci m.in leczenie łuszczycy, trądziku, bielactwa, atopowego zapalenia skóry, wyprysków, przebarwień, grzybic. Szczególną uwagę przykłada do  profilaktyki czerniaka skóry, poprzez  dermatoskopowe badanie znamion skórnych - od lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. Wykonywane zabiegi to m.in.:
- krioterapia, elektrokoagulacja i łyżeczkowania zmian skórnych (brodawki, włókniaki, naczyniaki i inne)
- mezoterapia blizn, rozstępów, cellulitu, rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 
- peelingi chemiczne m.in. w leczeniu trądziku, przebarwień, m.in. peeling migdałowy, salicylowy, pirogronowy i wszystkie inne dostępne na rynku
- laserowe zamykania naczynek, pajączków, naczyniaków

- lek. med. EWA MARZEC - specjalista dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

Lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej z 20 letnim stażem zawodowym. Absolwentka  wydziału lekarskiego CM UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie, poradniach dermatologicznych w Krakowie oraz w prywatnej, specjalistycznej praktyce dermatologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach dermatologicznych,  medycyny estetycznej oraz w szkoleniach praktycznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych (leczenie trądziku, dermatozy, alergie skórne, łuszczyca, bielactwo i inne), diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. usuwanie pieprzyków, kurzajek, brodawek włókniaków, naczyniaków) – stosuje krioterapię, elektrokoagulację, łyżeczkowanie, laser naczyniowy. Szczególną uwagę zwraca na profilaktykę czerniaka skóry – od kilku lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. W leczeniu trądziku, przebarwień  oraz w celu rewitalizacji skóry i profilaktyce anty-aging stosuje peelingi medyczne, które dobiera do indywidualnych potrzeb pacjenta (m. in.: peeling pirogronowy, glikolowy, salicylowy, migdałowy i wszystkie inne dostępne na rynku). Od lat pracuje z laserem naczyniowym, zamyka naczynka na twarzy i nogach oraz pajączki i naczyniaki. W medycynie estetycznej stosuje preparaty do mezoterapii twarzy, usuwania znamion, rozstępów, cellulitu, usuwania zmarszczek, blizn.
 

- dr n. med. DARIUSZ STASZEK - specjalista dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

dr-Dariusz-StaszekLekarz dermatolog z wieloletnim stażem. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi, staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie a specjalizację w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i sympozjach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniem zmian przednowotworowych i nowotworowych skóry (w tym diagnostyką dermatoskopową znamion barwnikowych). W swojej dotychczasowej prywatnej praktyce dermatologicznej wyspecjalizował się w wykonywaniu popularnych zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej tj.: leczenie trądziku, usuwanie brodawek, peelingi chemiczne, laserowe zamykanie naczynek. Posiada szczególne doświadczenie odnośnie zastosowania preparatów stosowanych przy zabiegach usuwania zmarszczek, odmładzania twarzy, powiększania ust. 

- lek. med. EWA KOPYCIŃSKA - lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej

dr-Ewa-KopycińskaCzłonek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Trichoscopy Society i International Dermoscopy Society. Pracuje m.in. w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Zajmuje się leczeniem chorób skóry u dzieci i dorosłych, dermoskopową oceną znamion barwnikowych, wczesnym rozpoznawaniem i leczeniem nowotworów skóry, dermatochirurgią, laseroterapią, kriochirurgią.
Pasjonuje się medycyną estetyczną. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego. Wykonuje tez zabiegi z zakresu mezoterapii, lipolizy, peelingów medycznych, laserowego zamykania naczyń i laserowego odmładzania skóry.
Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z zakresu dermatologii podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i widoczne efekty.
Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą, wciąż aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe.
 

- lek. med. Karolina Kozicka - specjalista dermatologii

dr-Karolina-KozickaUkończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii w Krakowie. Obecnie kontynuuje pracę w Klinice Dermatologii w Krakowie jako starszy asystent. Prowadzi też aktywną działalność naukową uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach i wykonuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.

Sprawdź ceny konsultacji i zabiegów dermatologicznych...

Zobacz gdzie znajduje się Centrum Medyczne NOWOMED Kraków Ruczaj...