Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Ile kosztuje laserowe usuwanie wąsika i jak wygląda zabieg depilacji?

Kobiecy wąsik to problem, który dotyka wielu pań. Jednym z najnowocześniejszych sposobów na szybkie, bezbolesne i trwałe pozbycie się niechcianych włosków rosnących nad górną wargą jest depilacja laserowa.

Depilacja laserowa wąsika

Widoczny wąsik z pewnością nie dodaje kobietom urody – wręcz przeciwnie może być przyczyną wielu kompleksów i obniżonej pewności siebie. Wyrywanie włosków pęsetą lub korzystanie z plastrów z woskiem jest bolesne i często powoduje podrażnienia oraz ich wrastanie. Natomiast depilacja laserowa wąsika za pomocą profesjonalnego sprzętu medycznego nie jest tak uciążliwa i niekomfortowa w przeciwieństwie do wspomnianych, tradycyjnych metod. Światło lasera niszczy całkowicie mieszki włosowe wnikając głęboko w skórę i zapewnia długotrwały efekt gładkiej skóry na lata (laser diodowy Light Sheer usuwa zwykle do 90% owłosienia).

Depilacja laserowa - Kraków

Sprawdź naszą ofertę depilacji laserowej!

Ile kosztuje laserowe usuwanie wąsika?

Jeden zabieg laserowej depilacji wąsika to w zależności od cen obowiązujących w danym gabinecie dermatologicznym koszt 100 - 200 zł. Ilość potrzebnych sesji ustalana jest indywidualnie przez specjalistę. Im ciemniejszy wąsik i grubsze włoski – tym lepsze i szybsze są rezultaty. Zwykle wymagane jest przeprowadzenie minimum 3 zabiegów (wykonywanych w 5-6 tygodniowych odstępach).

Jak wygląda zabieg laserowego usuwania wąsika?

Każdy zabieg poprzedza konsultacja dermatologiczna, podczas której lekarz podejmuje decyzję odnośnie kwalifikacji pacjentki do zabiegu (ocenia ogólny stan zdrowia i wyklucza ewentualne przeciwwskazania do poddania się depilacji laserem). Następnie dobiera parametry urządzenia i przystępuje do naświetlania – przykładając głowicę urządzenia do skóry. Laser diodowy wysyła wiązki światła, które selektywnie pochłaniają melaninę – barwnik odpowiadający za ciemny kolor włosów. Lekkie zaczerwienienie lub opuchlizna pojawiające się często po zabiegu ustępują po 24-48 godzinach.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie i skorzystania z dostępnych zabiegów depilacji laserowej wszystkie kobiety, które chcą zlikwidować niechciane owłosienie z twarzy lub innych partii ciała. Oferujemy korzystne ceny, profesjonalną opiekę wykwalifikowanych specjalistów, indywidualne podejście oraz miłą atmosferę.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: