Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Dermatolog

Dermatolodzy

W CM NOWOMED Kraków Ruczaj zapewniamy prywatne konsultacje dermatologów dla dorosłych i dermatologów dziecięcych, nowoczesną diagnostykę oraz pełen zakres zabiegów.

Brak kolejek, możliwie krótkie terminy, atrakcyjne ceny badań oraz przyjazna atmosfera wraz uznaniem jakim cieszą się nasi lekarze powodują, że jesteśmy wysoko oceniani i polecani przez pacjentów. 

W naszej poradni dermatologicznej wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia z uwzględnieniem najnowszej generacji sprzętu medycznego.

W gabinetach dermatologicznych CM NOWOMED konsultacji udzielają wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem klinicznym co zapewnia skuteczne leczenie typowych i nietypowych schorzeń skóry m.in. :

 • leczenie trądziku i blizn potrądzikowych
 • leczenie alergii skórnych
 • dermatoskopia i usuwanie znamion (zmian barwnikowych, brodawek, pieprzyków, kurzajek itp.)
 • leczenie łuszczycy, grzybicy, łupieżu, wypadania włosów, nadpotliwości
 • zabiegi medycyny estetycznej (m. in. zabiegi laserowe i iniekcje)

Jeżeli szukają Państwo bardzo dobrego lekarza dermatologa w Krakowie (prywatnie i bez kolejki), wysokiego standardu usług oraz co najważniejsze, skutecznego leczenia, to zapraszamy serdecznie do gabinetów dermatologów CM NOWOMED. 

Brak kolejek, możliwie krótkie terminy, atrakcyjne ceny badań...

Dojazd do Nas jest bardzo łatwy zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Zadzwoń i umów wizytę już teraz – wcześniejsze podjecie leczenia gwarantuje lepszy efekt. Udostępniamy również rezerwację online.

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

dr n. med. DARIUSZ STASZEK
dr n. med. Dariusz Staszek

Specjalista dermatolog

dr n. med. Dariusz Staszek

"Lekarz dermatolog z wieloletnim stażem. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi, staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie..."

dr n. med. DARIUSZ STASZEK

dr n. med. DARIUSZ STASZEK

Lekarz dermatolog z wieloletnim stażem. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi, staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie a specjalizację w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i sympozjach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniem zmian przednowotworowych i nowotworowych skóry (w tym diagnostyką dermatoskopową znamion barwnikowych). 

W swojej dotychczasowej prywatnej praktyce dermatologicznej wyspecjalizował się w wykonywaniu popularnych zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej tj.: leczenie trądziku, usuwanie brodawek, peelingi chemiczne, laserowe zamykanie naczynek.

 Posiada szczególne doświadczenie odnośnie zastosowania preparatów stosowanych przy zabiegach usuwania zmarszczek, odmładzania twarzy, powiększania ust

lek. med. EWA KOPYCIŃSKA
lek. med. Ewa Kopycińska

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

lek. med. EWA KOPYCIŃSKA

"Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Trichoscopy Society i International Dermoscopy Society..."

lek. med. EWA KOPYCIŃSKA

lek. med. EWA KOPYCIŃSKA

Specjalista dermatolog, specjalista medycyny estetycznej

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Trichoscopy Society i International Dermoscopy Society. Pracuje m.in. w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.


Zajmuje się leczeniem chorób skóry u dzieci i dorosłych, dermoskopową oceną znamion barwnikowych, wczesnym rozpoznawaniem i leczeniem nowotworów skóry, dermatochirurgią, laseroterapią, kriochirurgią.
Pasjonuje się medycyną estetyczną. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego. Wykonuje tez zabiegi z zakresu mezoterapii, lipolizy, peelingów medycznych, laserowego zamykania naczyń i laserowego odmładzania skóry.


Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z zakresu dermatologii podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i widoczne efekty.
Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą, wciąż aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe. 

lek. med. Karolina Kozicka - specjalista dermatologii
dr n. med. Karolina Kozicka

Specjalista dermatolog

lek. med. Karolina Kozicka

"Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii..."

lek. med. EWA KOPYCIŃSKA

lek. med. Karolina Kozicka

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii w Krakowie. Obecnie kontynuuje pracę w Klinice Dermatologii w Krakowie jako starszy asystent.

Prowadzi też aktywną działalność naukową uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach i wykonuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.

lek. med. Monika Moskal
lek. med. Monika Moskal

Specjalista dermatolog

lek. med. Monika Moskal

"Specjalista dermatologii i wenerologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ..."

lek. med. Monika Moskal

Specjalista dermatologii i wenerologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne zrealizowała w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą (m.in. Amsterdamie, Brukseli, Budapeszcie), a także zagranicznych stażach w Turcji (Oddział Chirurgii Plastycznej - Stambuł) oraz Ukrainie (Oddział Chorób Kobiecych - Symferopol). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Dermoskopowego (IDS).


lek. med. EWA MARZEC
lek. med. Ewa Marzec

Specjalista dermatolog

nie przyjmuje w CM NOWOMED do odwołania!

lek. med. Ewa Marzec

"Lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej z 20 letnim stażem zawodowym. Absolwentka  wydziału lekarskiego CM UJ

..."

lek. med. EWA MARZEC

Lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej z 20 letnim stażem zawodowym. Absolwentka  wydziału lekarskiego CM UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie, poradniach dermatologicznych w Krakowie oraz w prywatnej, specjalistycznej praktyce dermatologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach dermatologicznych,  medycyny estetycznej oraz w szkoleniach praktycznych. 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych (leczenie trądziku, dermatozy, alergie skórne, łuszczyca, bielactwo i inne), diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. usuwanie pieprzyków, kurzajek, brodawek włókniaków, naczyniaków) – stosuje krioterapię, elektrokoagulację, łyżeczkowanie, laser naczyniowy. 

Szczególną uwagę zwraca na profilaktykę czerniaka skóry – od kilku lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. W leczeniu trądziku, przebarwień  oraz w celu rewitalizacji skóry i profilaktyce anty-aging stosuje peelingi medyczne, które dobiera do indywidualnych potrzeb pacjenta (m. in.: peeling pirogronowy, glikolowy, salicylowy, migdałowy i wszystkie inne dostępne na rynku). Od lat pracuje z laserem naczyniowym, zamyka naczynka na twarzy i nogach oraz pajączki i naczyniaki. W medycynie estetycznej stosuje preparaty do mezoterapii twarzy, usuwania znamion, rozstępów, cellulitu, usuwania zmarszczek, blizn.

dr. Danuta Włoch
lek. med. Danuta Włoch

Specjalista dermatolog

nie przyjmuje w CM NOWOMED do odwołania!

lek. med. Danuta Włoch

"Lekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym. Przez wiele lat związana z oddziałem dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie ...."

lek. med. Danuta Włoch

Lekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym. Przez wiele lat związana z oddziałem dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz najlepszymi specjalistycznymi poradniami dermatologicznymi w Krakowie. W praktyce dermatologicznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem  wszelkiego typu chorobowych zmian skórnych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci m.in leczenie łuszczycy, trądziku, bielactwa, atopowego zapalenia skóry, wyprysków, przebarwień, grzybic.

Szczególną uwagę przykłada do  profilaktyki czerniaka skóry, poprzez  dermatoskopowe badanie znamion skórnych - od lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. Wykonywane zabiegi to m.in.:
- krioterapia, elektrokoagulacja i łyżeczkowania zmian skórnych (brodawki, włókniaki, naczyniaki i inne)
- mezoterapia blizn, rozstępów, cellulitu, rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 
peelingi chemiczne m.in. w leczeniu trądziku, przebarwień, m.in. peeling migdałowy, salicylowy, pirogronowy i wszystkie inne dostępne na rynku
laserowe zamykania naczynek, pajączków, naczyniaków


Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.