Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Laryngolog

Laryngolog

Szukają Państwo dobrego laryngologa, prywatnie i bez kolejki w możliwie krótkim terminie?
Laryngologia CM NOWOMED w Krakowie to właściwy adres. Skuteczne i bezpieczne metody leczenia, atrakcyjne ceny czy wygodny dojazd spowodowały że zaufało nam wielu pacjentów.
O jakości badań i zabiegów wykonywanych w CM NOWOMED oraz uznaniu jakim cieszą się nasi lekarze specjaliści świadczy fakt że większość osób trafia tutaj z polecenia.
Wczesne podjęcie leczenia zwiększa szanse powodzenia – dlatego zarezerwuj wizytę już teraz, można to również zrobić online.
Otolaryngolodzy wykonujący badania prywatne w naszej poradni laryngologicznej to lekarze specjaliści z doświadczeniem zdobytym w krakowskich klinikach. Zakres prywatnych porad laryngologicznych obejmuje konsultacje dorosłych i dzieci (wykonuje je laryngolog dziecięcy).

O jakości badań i zabiegów wykonywanych w CM NOWOMED oraz uznaniu jakim cieszą się nasi lekarze specjaliści świadczy fakt że większość osób trafia tutaj z polecenia.

W naszych gabinetach realizujemy kompleksowe badania diagnostyczne z wykorzystaniem nowoczesnego specjalistycznego sprzętu otolaryngologicznego. W razie potrzeby pobieramy na miejscu wymazy z jamy ustnej, gardła czy nosa celem przeprowadzenia testów mikrobiologicznych i zastosowania skuteczniejszego leczenia.

Badania realizowane w poradni laryngologicznej CM NOWOMED Kraków Ruczaj:

- badanie jamy ustnej, gardła oraz krtani
leczenie zapalenia błony śluzowej gardła, infekcji krtani, zapalenia lub przerostu migdałków (ocena trzeciego migdałka), nawracających angin, schorzeń ślinianek i węzłów chłonnych, chrapania lub bezdechu sennego

- badanie endoskopowe ucha zewnętrznego oraz przewodu słuchowego i błony bębenkowej, płukanie przewodu
leczenie zapalenie ucha, bólu ucha, problemów ze słuchem, szumów usznych, zawrotów głowy (zaburzenia równowagi), uszkodzenia błony bębenkowej, usuwanie tkwiącego ciała obcego

- badanie endoskopowe jamy nosowej i ujścia zatok przynosowych, punkcje zatok
leczenie niedrożności nosa, schorzeń zatok, zaburzeń węchu, polipów, przewlekłego krwawienia, skrzywionej przegrody nosowej, usuwanie ciała obcego

- tympanometria – badanie sztywności błony bębenkowej tj. jej podatności na zmianę ciśnienia w przewodzie słuchowym – wykonywana w przypadku podejrzenia niedosłuchu

- podcięcie wędzidełka – zabieg podcinania wędzidełka tj. błony śluzowej łączącej język z dnem jamy ustnej, wykonywany w celu zwiększenia ruchomości języka (w znieczuleniu miejscowym)

- płukanie uszu (ucha) – bezbolesny zabieg usuwania nadmiaru woskowiny z przewodu słuchowego

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

lek. med. Jacek Bartnik
lek. med. Anna Macko

Specjalista Otolaryngolog

lek. med. Anna Macko

"Specjalista  otorynolaryngolog "

Lek. med. Anna Macko

 • Specjalista OtolaryngologOpinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.