Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Ortopeda

Ortopeda w Krakowie: CM NOWOMED – konsultacje prywatne

Zadowolenie pacjentów CM NOWOMED Krakow Ruczaj znajduje odzwierciedlenie w wystawianych przez nich wysokich ocenach, co świadczy o bezpieczeństwie i skuteczności leczenia naszych ortopedów i powoduje że większość osób trafia tutaj z polecenia.
Jeżeli poszukują państwo dobrego specjalisty ortopedy - prywatnie i bez kolejek, w możliwie krótkim terminie - prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty (możliwość rejestracji on-line). Przyjazna atmosfera stworzona przez życzliwy i wykwalifikowany personel, atrakcyjne ceny oraz wygodny dojazd są naszymi dodatkowymi atutami.

W naszej poradni ortopedycznej zapewniamy prywatne konsultacje doświadczonych specjalistów klinicznych z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu medycznego. Badania USG stawów wykonywane są aparatem najnowszej generacji. Aparat ten zapewnia obraz z największą rozdzielczością umożliwiając postawienie odpowiednio wcześnie właściwej diagnozy i podjęcie skutecznego leczenia. Warto podkreślić że badanie USG jest całkowicie bezpieczne, wykonuje się je nawet u kobiet w ciąży.

Wizyta u ortopedy pomoże rozwiązać Twój problem zdrowotny związany z układem narządu ruchu i umożliwi szybki powrót do dawnej sprawności.

Lekarze ortopedzi przyjmujący pacjentów w CM NOWOMED Kraków Ruczaj specjalizują się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządów ruchu (m.in. urazów stawów: kolana, barku, bioder ale też mięśni, wiązadeł, ścięgien). Celem leczenia w naszej poradni ortopedycznej jest usunięcie dolegliwości i przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności ruchowej z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej. Jeżeli konieczne są dodatkowe zabiegi np. w formie iniekcji dostawowej - wykonywane są one na miejscu w gabinecie lekarskim.

Badania USG ortopedyczne :

 • USG miednicy (stawu biodrowego)
 • USG kolana (stawu kolanowego)
 • USG stopy (stawu skokowego)
 • USG barku (stawu barkowego)
 • USG łokcia (stawu łokciowego)
 • USG ręki (nadgarstka, dłoni, palców)

Wizyta u ortopedy pomoże rozwiązać Twój problem zdrowotny związany z układem narządu ruchu i umożliwi szybki powrót do dawnej sprawności. Umów się na konsultację już dziś.

Sprawdź ceny konsultacji i zabiegów ortopedycznych


Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

lek. med. Weronika Oraczewska
lek. med. Weronika Oraczewska

Specjalista ortopeda

lek. med. Weronika Oraczewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UJ, aktualnie zatrudniona w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera...

Lek. med. Weronika Oraczewska 

Ortopeda CM Nowomed Kraków (Ruczaj)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UJ, aktualnie zatrudniona w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Poradni Specjalistycznej Polimed.

Członkini Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Ukończyła staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Interesuje się chirurgią stawu kolanowego, biodrowego. Posiada certyfikat USG - Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii.

dr n. med. Mamert Milewski
lek. med. Bartłomiej Szpyra

Ortopeda

lek. med. Bartłomiej Szpyra

"Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ, bardzo dobry ortopeda, aktualnie zatrudniony w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie...."

lek. med. Bartłomiej Szpyra

Ortopeda CM Nowomed Kraków (Ruczaj)

Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ, bardzo dobry ortopeda, aktualnie zatrudniony w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Ukończył staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie oraz staż chirurgiczny w Szpitalu Hospital Regional de Coatzacoalcos Dr. Valentin Gomez Farias w Coatzacoalcos w Meksyku.

Interesuje się chirurgią stawu kolanowego, biodrowego oraz barkowego. Posiada certyfikat USG - Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii.

W CM Nowomed Kraków odpowiedzialny jest za badania USG stawów i narządów ruchu oraz konsultacje ortopedyczne.

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.