Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Alergolog

Alergolodzy Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

Każdy lekarz alergolog zatrudniony w naszym Centrum Medycznym  to uznany specjalista posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu alergii u dorosłych oraz u dzieci.
W naszym Centrum Alergika oferujemy kompleksowe badania diagnostyczne oraz terapie chorób alergicznych i immunologicznych m.in.: spirometrię, testy alergiczne skórne i płatkowe, testy alergiczne z krwi, odczulanie. Pacjenci mają możliwość wypożyczenia do domu nebulizatorów oraz pikflometrów.
Jeśli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry alergolog w Krakowie, (prywatnie i bez kolejki) to zapraszamy serdecznie do naszej poradni alergologicznej - po uprzednim umówieniu się na wizytę. 

Dr n. med. Mamert Milewski 

alergolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

 • Specjalista Chorób Wewnętrznych
 • Specjalista Alergolog
 • Specjalista Immunolog

dr n.med. MAMERT MILEWSKI
Specjalista chorób wewnętrznych, alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ, gdzie jest adiunktem w Klinice Alergii i Immunologii. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych. Wykładowca na krajowych, międzynarodowych sympozjach alergologicznych i pulmonologicznych. W swojej pracy szczególnie interesuje się astmą oskrzelową oraz chorobami immunologicznymi ze szczególnym uwzględnieniem tocznia układowego. Należy do Towarzystwa Lekarskiego ERS ( European Respiratory Society), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Allergy and Clinical Immunology.

Lek. med. Małgorzata Sacha

 • Specjalista Chorób Wewnętrznych
 • Specjalista Alergolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2009 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych, a w 2013 roku specjalisty alergologa. Od 2001 roku pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, najpierw na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii, następnie w Poradni Alergologicznej, aktualnie jako straszy asystent w Centrum Alergologii Klinicznej i Środowiskowej. Odbywa ponadto szkolenie specjalizacyjne z zakresu medycyny pracy, co dodatkowo wykorzystuje w pracy ze studentami Wydziału Lekarskiego UJCM.
Przyjmuje dorosłych, młodzież i dzieci powyżej 5 roku życia.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń alergicznych, takich jak:
- alergiczny nieżyt nosa, alergiczne zapalenie spojówek,
- astma oskrzelowa,
- atopowe zapalenie skóry,
- pokrzywka,
- obrzęk naczynioruchowy,
- alergia pokarmowa i alergia na leki
- alergia na jad owadów błonkoskrzydłych

Prowadzi swoistą immunoterapię alergenową (odczulanie) na alergeny wziewne (pyłki, roztocza kurzu domowego) oraz jady owadów błonkoskrzydłych (pszczoła, osa).
Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy na oddziałach szpitalnych i ambulatoriach, jak również w trakcie odbywania zagranicznych staży. Bierze udział w licznych konferencjach i sympozjach naukowych z dziedziny alergologii, pediatrii i chorób wewnętrznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Towarzystwa Internistów Polskich.
Konsultacje w języku polskim lub angielskim.

Dr n. med. Wojciech Sydor  

Dr n. med. Wojciech Sydor nie przyjmuje w CM NOWOMED do odwołania.
Alergolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

 • Specjalista Chorób Wewnętrznych
 • Specjalista Angiolog
 • Specjalista Immunolog

dr n.med. WOJCIECH SYDOR
Specjalista chorób wewnętrznych, angiologii, bardzo dobry immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ. Jest starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Kliniki Alergii i Immunologii oraz Angiologii i Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wykładowcą Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum UJ oraz Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie. Kierownik naukowy kursu specjalizacyjnego "Zaburzenia krzepnięcia w teorii i praktyce angiologicznej". Jest autorem i współautorem wielu publikacji i doniesień naukowych oraz rozdziału w książce "Autoimmune Disorders - Current Concepts and Advances from Bedside to Mechanistic Insights", 2011. W swojej pracy zajmuje się pacjentami z chorobami immunologicznymi oraz alergicznymi, szczególnie zaś interesuje się problematyką układowych chorób tkanki łącznej, zapaleniami naczyń, diagnostyką trombofili i leczeniem zakrzepicy żył/zatorowości płucnej oraz poszukiwaniem przyczyn niepowodzeń położniczych. Należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis.

Sprawdź ile kosztuje konsultacja alergologa w Centrum Medycznym NOWOMED Kraków Ruczaj

Zobacz jak do nas dojechać

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

dr n. med. Mamert Milewski
dr n. med. Mamert Milewski

Specjalista Alergolog
Specjalista Immunolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

dr n. med. Mamert Milewski

"Specjalista chorób wewnętrznych, alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym...."

dr n. med. Mamert Milewski
Lek. med. Małgorzata Sacha

Specjalista Alergolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Lek. med. Małgorzata Sacha

"Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2009 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych, a w 2013 roku specjalisty alergologa..."

dr n. med. Wojciech Sydor
dr n. med. Wojciech Sydor

Specjalista Immunolog
Specjalista Angiolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

nie przyjmuje w CM NOWOMED do odwołania!

dr n. med. Wojciech Sydor

"Specjalista chorób wewnętrznych, angiologii, bardzo dobry immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie..."

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.