Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Chirurg

Chirurg

Konsultacje prywatne w CM Nowomed w Krakowie

Dr n. med. Rafał Solecki
specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ - dyplom z wyróżnieniem 1996, doktorat z wyróżnieniem 2003 - rak trzustki, II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej z oceną bardzo dobrą 2005. Od 1996 zatrudniony w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJ przy ulicy Kopernika 40.  Aktualnie pracuje na stanowisku zastępcy Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie. Pełni również funkcję kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno-Zabiegowego "Medicina" w Krakowie.

Specjalista w chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii przepuklin, laparoskopii i endoskopii przewodu pokarmowego. Sekretarz Sekcji Chirurgii Przepuklin Towarzystwa Chirurgów Polskich, członek Europejskiego Towarzystwa Przepuklinowego (EHS), Amerykańskiego Towarzystwa Przepuklinowego (AHS), Towarzystwa Chirurgii Przepuklin Azji i Pacyfiku (APHS), członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego (ESS). Uczestnik dwóch charytatywnych miesięcznych wypraw do szpitali Afryki Zachodniej (Kamerunu) w celu operowania chorych z przepuklinami brzusznymi.

Posiada certyfikat endoskopowy Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Ten uznany w Krakowie chirurg w NZOZ NOWOMED wykonuje zabiegi z zakresu chirurgicznego usuwania zmian skórnych oraz udziela konsultacji chirurgicznych. 


Lek. med. Michał Lis
chirurgia

Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu gdzie w trakcie studiów otrzymywał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Aktualnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz odbywa szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.

Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią, chirurgią ręki i chirurgią rekonstrukcyjną, a także nowoczesną diagnostyką obrazową. Podążając za postępem chirurgii plastycznej, nie przestaje kontynuować swojego rozwoju, doskonaląc umiejętności na licznych kursach i konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Poza chirurgią zajmuje się m. in. obrazowaniem ultrasonograficznym ręki u pacjentów po urazach nerwów obwodowych i replantacjach. 

Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasz specjalista:

dr Rafał Solecki
Dr n. med. Rafał Solecki

specjalista chirurgii ogólnej

Dr n. med. Rafał Solecki

"Ten uznany w Krakowie chirurg w NZOZ NOWOMED wykonuje zabiegi z zakresu chirurgicznego usuwania zmian skórnych oraz udziela konsultacji chirurgicznych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu...."

dr Michał Lis
lek. med. Michał Lis

 chirurgia

Lek. med. Michał Lis

"...pasjonuje się mikrochirurgią, chirurgią ręki i chirurgią rekonstrukcyjną, a także nowoczesną diagnostyką obrazową...."

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.