Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Chirurg

Chirurg

Konsultacje prywatne w CM Nowomed w Krakowie

Dr n. med. Rafał Solecki
specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ - dyplom z wyróżnieniem 1996, doktorat z wyróżnieniem 2003 - rak trzustki, II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej z oceną bardzo dobrą 2005. Od 1996 zatrudniony w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJ przy ulicy Kopernika 40.  Aktualnie pracuje na stanowisku zastępcy Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie. Pełni również funkcję kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno-Zabiegowego "Medicina" w Krakowie.

Specjalista w chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii przepuklin, laparoskopii i endoskopii przewodu pokarmowego. Sekretarz Sekcji Chirurgii Przepuklin Towarzystwa Chirurgów Polskich, członek Europejskiego Towarzystwa Przepuklinowego (EHS), Amerykańskiego Towarzystwa Przepuklinowego (AHS), Towarzystwa Chirurgii Przepuklin Azji i Pacyfiku (APHS), członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego (ESS). Uczestnik dwóch charytatywnych miesięcznych wypraw do szpitali Afryki Zachodniej (Kamerunu) w celu operowania chorych z przepuklinami brzusznymi.

Posiada certyfikat endoskopowy Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Ten uznany w Krakowie chirurg w NZOZ NOWOMED wykonuje zabiegi z zakresu chirurgicznego usuwania zmian skórnych oraz udziela konsultacji chirurgicznych. 


dr n. med. Maciej Stala
specjalista chirurgii plastycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. W 2011 r. otworzył szkolenie specjalizacyjne z Ortopedii i Traumatologii. W trakcie specjalizacji swoją uwagę skierował na zagadnienia związane z chirurgią ręki.

Tytuł specjalisty Ortopedii i Traumatologii uzyskał w 2018 r. Od prawie dziesięciu lat pracuje w Małopolskim Centrum Oparzeniowo Plastycznym w Krakowie. Dzieki pracy w ww. ośrodku doskonali umiejętności z zakresu chirurgii ręki i mikrochirurgii.

W 2022 roku obronił pracę doktorską w specjalności Chirurgia Plastyczna.

W listopadzie 2023 r. po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego z wynikiem bardzo dobrym uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

W swojej codziennej pracy wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ręki.

Stale poszerza wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach a przede wszystkim na co dzień operując.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasz specjalista:

dr Rafał Solecki
Dr n. med. Rafał Solecki

specjalista chirurgii ogólnej

Dr n. med. Rafał Solecki

"Ten uznany w Krakowie chirurg w NZOZ NOWOMED wykonuje zabiegi z zakresu chirurgicznego usuwania zmian skórnych oraz udziela konsultacji chirurgicznych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu...."

dr Maciej Stala
dr n. med. Maciej Stala

specjalista chirurgii plastycznej

dr n. med. Maciej Stala

"...W swojej codziennej pracy wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ręki..."

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.