Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Psychiatra

PSYCHIATRIA

Oferujemy psychoterapię młodzieży i dorosłych. Leczenie nerwic, zaburzeń lękowych, depresji czy bezsenności.

lek. med. Paweł Sacha

 • Specjalista Psychiatra

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Od 2003r. odbywał kształcenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Do 2011r. pracował na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Psychiatrii Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Nieprzerwanie od 2007r. pracuje dodatkowo w strukturach ambulatoryjnej opieki psychiatrycznej. Od 2011r. i nadal jest zatrudniony na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Psychiatrii Szpitala im. J Babińskiego w Krakowie, od 2012r. nieprzerwanie prowadzi terapię pacjentów w ramach psychiatrii środowiskowej w Zespole Leczenia Środowiskowego Szpitala im. J. Babińskiego. Ukończył czteroletnie szkolenie podyplomowe z psychoterapii. Bierze udział w konferencjach i sympozjach naukowych z dziedziny psychiatrii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.


lek. med. Wojciech Wąsik

 • Specjalista Psychiatra

Nie przyjmuje do odwołania.

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

Specjalista psychiatra
lek. med. Paweł Sacha

Specjalista psychiatra

lek. med. Paweł Sacha

"zatrudniony na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Psychiatrii Szpitala im. J Babińskiego w Krakowie, od 2012r. nieprzerwanie prowadzi terapię pacjentów w ramach psychiatrii..."

Specjalista psychiatra
lek. med. Wojciech Wąsik

Specjalista psychiatra

lek. med. Wojciech Wąsik

"Psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych. Leczenie nerwic, zaburzeń lękowych, depresji, bezsenności..."

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.