Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Immunolog

Immunolog

Poradnia immunologiczna w Krakowie

Immunologia jest dziedziną nauki zajmującą się mechanizmami reakcji odpornościowej organizmu na obce ustrojowi związki i ciała. Ponadto bada ona prawidłowość przebiegu tych reakcji i ewentualne ich zaburzenia. Poradnia immunologiczna Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie zapewnia pacjentom pomoc ze strony wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają doświadczenie w leczeniu chorób immunologicznych i autoimmunologicznych, zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci.

Nasi immunolodzy to najlepsi specjaliści z wieloletnia praktyką w specjalistycznych klinikach krakowskich.

Nasi immunolodzy to najlepsi specjaliści z wieloletnia praktyką w specjalistycznych klinikach krakowskich. W naszej poradni mamy możliwość wykonania szerokiego zakresu diagnostyki związanej z badaniami immunologicznymi m.in. testy alergiczne skórne oraz na podstawie badań krwi.

Jeżeli poszukujesz bardzo dobrego lekarza immunologa i wykonania szczegółowych badań immunologicznych, prywatnie i bez oczekiwania w kolejkach to zapraszamy do naszej przychodni immunologicznej w Centrum Medycznym NOWOMED w Krakowie (Ruczaj). Umów się na wizytę u immunologa już dziś.
Dr n. med. Wojciech Sydor nie przyjmuje w CM NOWOMED do odwołania.

Sprawdź ceny konsultacji lekarzy immunologów w Centrum Medycznym NOWOMED

Zobacz jak do nas dojechać

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

dr n. med. Mamert Milewski
dr n. med. Mamert Milewski

Immunolog

dr n. med. Mamert Milewski

"Specjalista chorób wewnętrznych, lekarz alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie..."

dr n. med. Mamert Milewski

 • Specjalista Chorób Wewnętrznych
 • Specjalista Alergolog
 • Specjalista Immunolog

dr n.med. MAMERT MILEWSKI

Specjalista chorób wewnętrznych, lekarz alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ, gdzie jest adiunktem w Klinice Alergii i Immunologii.

Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych. Wykładowca na krajowych i międzynarodowych sympozjach alergologicznych i pulmonologicznych. W swojej pracy szczególnie interesuje się astmą oskrzelową oraz chorobami immunologicznymi ze szczególnym uwzględnieniem tocznia układowego.

Należy do Towarzystwa Lekarskiego ERS ( European Respiratory Society), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Allergy and Clinical Immunology.

dr n. med. Wojciech Sydor
dr n. med. Wojciech Sydor

Immunolog

dr n. med. Wojciech Sydor

"Specjalista chorób wewnętrznych, angiolog, immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie...

dr n. med. Wojciech Sydor

 • Specjalista Chorób Wewnętrznych
 • Specjalista Angiolog
 • Specjalista Immunolog

dr n.med. WOJCIECH SYDOR
Specjalista chorób wewnętrznych, angiolog, immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ.

Jest starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Kliniki Alergii i Immunologii oraz Angiologii i Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wykładowcą Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum UJ oraz Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie. Kierownik naukowy kursu specjalizacyjnego "Zaburzenia krzepnięcia w teorii i praktyce angiologicznej ". Jest autorem i współautorem wielu publikacji i doniesień naukowych oraz rozdziału w książce "Autoimmune Disorders - Current Concepts and Advances from Bedside to Mechanistic Insights", 2011.

W swojej pracy zajmuje się pacjentami z chorobami immunologicznymi oraz alergicznymi, szczególnie zaś interesuje się problematyką układowych chorób tkanki łącznej, zapaleniami naczyń, diagnostyką trombofili i leczeniem zakrzepicy żył/zatorowości płucnej oraz poszukiwaniem przyczyn niepowodzeń położniczych.

Należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis.

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.