Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Laserowa depilacja miejsc intymnych u mężczyzn. Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn z wykorzystaniem lasera to najnowocześniejsza metoda likwidacji niechcianego owłosienia, na którą decyduje się coraz więcej panów. Nie bez przyczyny: jest trwała, praktycznie bezbolesna i bardzo skuteczna. Co warto wiedzieć przed tego typu zabiegiem?

Laserowa depilacja miejsc intymnych u mężczyzn

Regularne golenie miejsc intymnych jest dla wielu mężczyzn dużą uciążliwością, niejednokrotnie prowadzi też do podrażnień, zacięć oraz wrastania włosków. Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem nowoczesnych, certyfikowanych urządzeń medycznych, które trwale niszczą cebulki włosów cechuje się niezwykłą skutecznością – dzięki niej panowie mogą raz na zawsze pozbyć się nawet do 90% zbędnych włosów, które są bardziej podatne na działanie światła lasera niż cieńsze i jaśniejsze włosy wielu kobiet.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem depilacji laserowej miejsc intymnych u mężczyzn?

Przed pierwszym zabiegiem zwykle pacjent odbywa krótką konsultację z lekarzem w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań (np. świeża opalenizna, nowotwór, używanie kremów z retinoidami lub vit. A, picie naparów z dziurawca). oraz dobrania optymalnych parametrów urządzenia (często przeprowadzana jest w tym celu próba laserowa).

Depilacja laserem okolic moszny i odbytu (tzw. boyzilian) to bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, który trwa od 15 do 30 minut (dzień przed wizytą w gabinecie należy zgolić włosy z intymnych miejsc za pomocą zwykłej maszynki). W zależności od indywidualnych wskazań specjalisty, konieczne jest przeprowadzenie od 4 do 6-7 sesji w kilkutygodniowych odstępach.
Zaczerwienienie lub niewielkie strupki pojawiające się zwłaszcza po pierwszym zabiegu są naturalnym zjawiskiem i nie powinny budzić żadnego niepokoju. Ze względu na zwiększoną wrażliwość skóry, warto dbać o jej codzienne nawilżenie, unikać podrażnień i zakładać luźne, przewiewne spodnie przez kilka dni po laseroterapii.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z profesjonalnych usług naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie wszystkich mężczyzn, którzy chcą poddać się laserowej depilacji miejsc intymnych zarówno ze względów estetycznych, jak i higienicznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i 100% satysfakcję z wykonanego zabiegu.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: