Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Laserowe usuwanie kurzajek - czy jest skuteczne?

Kurzajki, mimo iż wyglądają bardzo niepozornie, są niezwykle zaraźliwe i najczęściej tradycyjne, domowe sposoby są niewystarczające do ich wyleczenia. Jak w takim razie skutecznie pozbyć się tych mało estetycznych i kłopotliwych brodawek wirusowych? Spośród wielu istniejących metod, godne polecenia jest usuwanie kurzajek z wykorzystaniem nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2. Jak wygląda taki zabieg, czy jest kosztowny i bolesny?

Dlaczego warto usuwać kurzajki laserowo?

Laseroterapia daje natychmiastowy efekt i gwarantuje pełne wyleczenie – to niezawodna i skuteczna metoda. Wiązka światła emitowana przez urządzenie niszczy wirus brodawczaka w 100% - zakażona tkanka po prostu wyparowuje. Sam zabieg trwa kilka - kilkanaście minut, po kurzajce zostaje jedynie mała ranka, która po krótkim czasie zamienia się w strupek. Po kilku tygodniach zwykle po usuniętej brodawce nie pozostaje nawet ślad (czasem jest to tylko malutka blizna).

Laserowe usuwanie znamion - Kraków

Sprawdź naszą ofertę zabiegów laserowych!

Ile kosztuje laserowe usuwanie kurzajki?

Koszt zabiegu usunięcia kurzajki z wykorzystaniem lasera medycznego różni się w zależności od gabinetu. W naszym Centrum ceny usuwania zmian skórnych laserem frakcyjnym zaczynają się od 300 złotych (w zależności od skali problemu-liczby kurzajek do usunięcia). Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność laseroterapii, nie jest wygórowana kwota.

Czy usuwanie kurzajek laserem boli?

Wiele osób z niskim progiem odporności na ból obawia się dyskomfortu podczas usuwania brodawki za pomocą lasera. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż usuwanie kurzajki laserem jest całkowicie bezbolesne, dzięki miejscowemu znieczuleniu (maść EMLA), co sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy nawet dla wyjątkowo wrażliwych pacjentów.

Jeśli zmagają się Państwo z infekcją wirusową i bezskutecznie próbują wyleczyć kurzajki na skórze dłoni, stóp lub innych miejscach – zapraszamy do naszego gabinetu dermatologicznego w Krakowie, gdzie doświadczony lekarz specjalista zastosuje laseroterapię lub dobierze inną skuteczną metodę leczenia brodawki w zależności od danego przypadku.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: