Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Psychoterapeuta

Psychoterapia

Psychoterapeuta Kraków CM Nowomed - konsultacje prywatne

Jesteś w kryzysowej sytuacji? Potrzebujesz porozmawiać i zwierzyć się ze swoich problemów? Zapewniamy pomoc psychologiczną certyfikowanych specjalistów, pełną anonimowość oraz życzliwą atmosferę. Zadzwoń i umów wizytę już dziś. Proponujemy również sesje psychoterapeutyczne online (wystarczy smartfon lub komputer z dostępem do internetu). W przypadku pytań możliwy jest także bezpośredni kontakt z terapeutą: telefoniczny/sms-owy: +48 501 486 453 lub mailowy: renatadrapala@interia.pl


Jeżeli: 

→ czujesz się nieszczęśliwy, bezsilny, niezadowolony z własnego życia,

→ jesteś lub czujesz się samotny, wyizolowany, odmienny,

→ Twoje relacje z ludźmi są niesatysfakcjonujące albo pełne bólu i napięć,

→ odczuwasz wzmożony lęk, utrudniający Ci codzienne funkcjonowanie lub/i masz napady paniki,

→ jesteś w sytuacji traumatycznego przeżycia,

→ utraciłeś bliską osobę,

→ jesteś w kryzysie małżeńskim, po rozwodzie,

→ żyjesz w sytuacji wzmożonego lub/i przewlekłego stresu,

→ masz trudności z przystosowaniem się do nowej sytuacji,

→ masz dolegliwości somatyczne mimo braku przyczyny medycznej (biegunka, kołatanie serca, duszności, bóle głowy i inne),

→ masz problemy wychowawcze z dziećmi

zgłoś się do Nas, a zrobimy wszystko żeby Ci pomóc. 

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość:


Nasi specjaliści:

mgr Renata Drapała
mgr Renata Drapała

Psychoterapeuta

mgr Renata Drapała

"Wykwalifikowany psychoterapeuta, socjoterapeuta, kształciła się na Uniwerytecie Jagiellońskim oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym..."

mgr Renata Drapała

Wykwalifikowany psychoterapeuta, socjoterapeuta, kształciła się na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ukończyła 4 -letnią szkołę psychoterapii w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zawodowo rozwija się poprzez udział w krajowych oraz międzynarodowych sympozjach psychoterapeutycznych oraz stażach klinicznych np. w Specjalistycznym Szpitalu im. Babińskiego Oddział Zaburzeń Osobowości i Nerwic. Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych.

Pracuje indywidualnie i grupowo z osobami dorosłymi oraz nastolatkami  w psychodynamicznym nurcie myślenia i rozumienia pacjenta. 

Szczególną uwagę kieruje na opiekę psychoterapeutyczną nad kobietą w ciąży i połogu oraz wczesną relacją  matka- dziecko (kursy i seminarium z zakresu pracy psychoterapeutycznej z kobietą w ciąży i diadą matka - niemowlę)

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Możliwy jest także bezpośredni kontakt z terapeutą: telefoniczny/sms-owy: 501486453, mailowy renatadrapala@interia.pl.

mgr Małgorzata Franczyk
mgr Małgorzata Franczyk

Psycholog

mgr Małgorzata Franczyk

Psychoterapeuta Kraków CM Nowomed - konsultacje prywatne

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

 • Polecam korzystanie z uslug tej placowki. Obsluga jest mila, przyjazna i pomocna. Leczylem sie u pana doktora Milewskiego - specjaliste alergologa. Jestem pod wrazeniem jego wiedzy i doswiadczenia...
 • Polecam ! Zabieg depilacji wykonany dokładnie, profesjonalna i miła obsługa. Fachowa i kompetentna obsługująca Pani Kamila ;)
  Małgorzata
 • Pan Artur Wiatrek rzetelnie i wyczerpująco przeprowadził badanie oraz udzielił wszelkich odpowiedzi. Będę polecać tego specjalistę.
 • Kilka lat temu korzystałem z usług Nowomed, konkretnie dermatologia Pani doktor Włoch. Byłem zadowolony w 100%, w dniu dzisiejszym idę na wizytę do Pani doktor, nawet przez minutę nie pomyślałem, że mógłbym skorzystać z usług innej placówki.
 • Dr. Milewskiemu zawdzięczam bezproblemowe życie z silną astmą / alergią: dzięki doskonałemu dobraniu leków, choroba jest bardzo mało dokuczliwa. To co dodatkowo cenię, to szczegółowe wyjaśnienia Doktora dotyczące działania leków i generalnie całego leczenia. Polecam!
 • Pani dr Kopycińska potraktowała moją zmianę na dłoni bardzo profesjonalnie i podjęła bardzo szybką decyzję o usunięciu chirurgicznym. Również nalęży pochwalić Panią na recepcji. Serdecznie dziękuję.
 • Miała atmosfera Pan doktor Dariusz Staszek odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam
 • Znam Nowomed od dawna. Chodzę regularnie z dziećmi do alergologa. Dzięki Panu Doktorowi mój syn przestał mieć problemy z alergią, z którą wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić...
 • Byliśmy tutaj u wyśmienitej Pani neurolog. Wspaniale zaopiekowała się naszym synem. Dzięki Pani doktor syn wyszedł na prostą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam
 • Pierwszy dermatolog z wielu sprawdzonych, który NIE MIAŁ na celu zareklamowania nowych produktów do pielęgnacji z apteki a pomoc. Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście do pacjenta. Ogromna nadzieja związana z tym miejscem i lekarzem.