fbpx

Immunolog

Poradnia immunologiczna w Krakowie - Centrum Medyczne NOWOMED

poradnia-immunologicznaImmunologia jest dziedziną nauki zajmującą się mechanizmami reakcji odpornościowej organizmu na obce ustrojowi związki i ciała. Ponadto bada ona prawidłowość przebiegu tych reakcji i ewentualne ich zaburzenia. Poradnia immunologiczna Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie zapewnia pacjentom pomoc ze strony wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają doświadczenie w leczeniu chorób immunologicznych i autoimmunologicznych, zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Nasi immunolodzy to najlepsi specjaliści z wieloletnia praktyką w specjalistycznych klinikach krakowskich. W naszej poradni mamy możliwość wykonania szerokiego zakresu diagnostyki związanej z badaniami immunologicznymi m.in. testy alergiczne skórne oraz na podstawie badań krwi.

Jeżeli poszukujesz bardzo dobrego lekarza immunologa i wykonania szczegółowych badań immunologicznych, prywatnie i bez oczekiwania w kolejkach to zapraszamy do naszej przychodni immunologicznej w Centrum Medycznym NOWOMED w Krakowie (Ruczaj). Umów się na wizytę u immunologa już dziś.

 
dr n. med. Mamert Milewski - immunolog Kraków Centrum Medyczne NOWOMED

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Specjalista Alergolog
  • Specjalista Immunolog
dr n.med. MAMERT MILEWSKI
Specjalista chorób wewnętrznych, lekarz alergolog, immunolog. Absolwent Akademii Medycznej im. Kopernika w Krakowie. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ, gdzie jest adiunktem w Klinice Alergii i Immunologii. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych. Wykładowca na krajowych i międzynarodowych sympozjach alergologicznych i pulmonologicznych. W swojej pracy szczególnie interesuje się astmą oskrzelową oraz chorobami immunologicznymi ze szczególnym uwzględnieniem tocznia układowego. Należy do Towarzystwa Lekarskiego ERS ( European Respiratory Society), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Allergy and Clinical Immunology.

 
dr n. med. Wojciech Sydor - poradnia immunologiczna Kraków Centrum Medyczne NOWOMED

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Specjalista Angiolog
  • Specjalista Immunolog

dr-Wojciech-Sydordr n.med. WOJCIECH SYDOR
Specjalista chorób wewnętrznych, angiolog, immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ. Jest starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Kliniki Alergii i Immunologii oraz Angiologii i Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wykładowcą Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum UJ oraz Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie. Kierownik naukowy kursu specjalizacyjnego \\\"Zaburzenia krzepnięcia w teorii i praktyce angiologicznej\\\". Jest autorem i współautorem wielu publikacji i doniesień naukowych oraz rozdziału w książce \\\"Autoimmune Disorders - Current Concepts and Advances from Bedside to Mechanistic Insights\\\", 2011. W swojej pracy zajmuje się pacjentami z chorobami immunologicznymi oraz alergicznymi, szczególnie zaś interesuje się problematyką układowych chorób tkanki łącznej, zapaleniami naczyń, diagnostyką trombofili i leczeniem zakrzepicy żył/zatorowości płucnej oraz poszukiwaniem przyczyn niepowodzeń położniczych. Należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis.

Sprawdź ceny konsultacji lekarzy immunologów w Centrum Medycznym NOWOMED

Zobacz jak do nas dojechać