fbpx

Ortopeda

Ortopeda w Krakowie: CM NOWOMED – konsultacje prywatne

ortopeda-kraków

Zadowolenie pacjentów CM NOWOMED Krakow Ruczaj znajduje odzwierciedlenie w wystawianych przez nich wysokich ocenach, co świadczy o bezpieczeństwie i skuteczności leczenia naszych ortopedów i powoduje że większość osób trafia tutaj z polecenia.
Jeżeli poszukują państwo dobrego specjalisty ortopedy - prywatnie i bez kolejek, w możliwie krótkim terminie - prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty. Przyjazna atmosfera stworzona przez życzliwy i wykwalifikowany personel, atrakcyjne ceny oraz wygodny dojazd są naszymi dodatkowymi atutami. Mozliwość rejestracji online.

W naszej poradni ortopedycznej zapewniamy prywatne konsultacje doświadczonych specjalistów klinicznych z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu medycznego. Badania USG stawów wykonywane są aparatem najnowszej generacji: Hitachi Aloka Arietta v60. Aparat ten zapewnia obraz z największą rozdzielczością umożliwiając postawienie odpowiednio wcześnie właściwej diagnozy i podjęcie skutecznego leczenia. Warto podkreślić że badanie USG jest całkowicie bezpieczne, wykonuje się je nawet u kobiet w ciąży.

Lekarze ortopedzi przyjmujący pacjentów w CM NOWOMED Kraków Ruczaj specjalizują się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządów ruchu (m.in. urazów stawów: kolana, barku, bioder ale też mięśni, wiązadeł, ścięgien). Celem leczenia w naszej poradni ortopedycznej jest usunięcie dolegliwości i przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności ruchowej z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej. Jeżeli konieczne są dodatkowe zabiegi np. w formie iniekcji dostawowej (regeneracja zmienionych chorobowo miejsc poprzez ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym PRP, blokady sterydowe czy kwasy hialuronowe) wykonywane są one na miejscu w gabinecie lekarskim.

Badania USG ortopedyczne :

  • USG miednicy (stawu biodrowego)
  • USG kolana (stawu kolanowego)
  • USG stopy (stawu skokowego)
  • USG barku (stawu barkowego)
  • USG łokcia (stawu łokciowego)
  • USG ręki (nadgarstka, dłoni, palców)

lek. med. Bartłomiej Szpyra - ortopeda CM Nowomed Kraków (Ruczaj)

Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ, bardzo dobry ortopeda, aktualnie zatrudniony w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Ukończył staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie oraz staż chirurgiczny w Szpitalu Hospital Regional de Coatzacoalcos Dr. Valentin Gomez Farias w Coatzacoalcos w Meksyku. Interesuje się chirurgią stawu kolanowego, biodrowego oraz barkowego. Ukończył szkolenia z zakresu wykorzystania osocza bogatopłytkowego PRP oraz Lipogems komórek macierzystych w leczeniu schorzeń ortopedycznych. Posiada certyfikat USG - Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii. W CM Nowomed Kraków odpowiedzialny jest za badania USG stawów i narządów ruchu oraz konsultacje ortopedyczne.

lek. med. Weronika Oraczewska - ortopeda CM Nowomed Kraków (Ruczaj)

lek med Weronika OraczewskaAbsolwentka Wydziału Lekarskiego UJ, aktualnie zatrudniona w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Poradni Specjalistycznej Polimed. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Ukończyła staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Interesuje się chirurgią stawu kolanowego, biodrowego. Posiada certyfikat USG - Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii.

Wizyta u ortopedy pomoże rozwiązać Twój problem zdrowotny związany z układem narządu ruchu i umożliwi szybki powrót do dawnej sprawności. Umów się na konsultację już dziś.

Sprawdź ceny konsultacji i zabiegów ortopedycznych