fbpx

O nas

Naczelną zasadą działania naszego Centrum jest: leczyć skuteczniej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny.

Cierpliwe, partnerskie i zawsze życzliwe podejście do pacjentów uważamy za podstawowy warunek powodzenia terapii. Zasada ta obowiązuje cały zespół pielęgniarski oraz wszystkich lekarzy-specjalistów Realizacja tych zasad wymaga oczywiście wiedzy i czasu. Bywa, że wizyta wraz z precyzyjnym badaniem trwa trochę dłużej, ale często są to godziny oszczędzające pobyt w szpitalu czy zakup zbędnych leków.

Lekarze Centrum regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny.

Wirtualny spacer

Nasze usługi

Usuwanie zmarszczek Kraków

Zabiegi obejmujące usuwanie zmarszczek w Krakowie tworzą jeden z wielu elementów oferty Specjalistycznego Centrum Medycznego NOWOMED. Nasz zespół lekarzy tworzą wybitni specjaliści z wieloletnim stażem, którzy regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych Kongresach Naukowych oraz współpracują z licznymi ośrodkami klinicznymi o podobnym profilu, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie medycyny. Każda kobieta niezależnie od wieku pragnie czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo, dlatego dbanie o wygląd to dla wielu Pań kwestia niezwykle ważna. Jeżeli zabieg usuwania zmarszczek jest brany pod uwagę warto udać się na konsultację do dobrego lekarza dermatologa, który zaproponuje skuteczną metodę w tej dziedzinie.

Polecamy wyłącznie bezpieczne zabiegi usuwania zmarszczek w Krakowie polegającą na wprowadzeniu do tkanki skórnej za pomocą bardzo cienkiej igły odpowiedniej substancji. Zastosowany preparat jest zależny od typu zmarszczek (toksyna botulinowa- botoks jest zwykle wykorzystywana przy usuwaniu zmarszczek mimicznych, natomiast kwas hialuronowy stosowany jest do wypełniania głębokich zmarszczek, modelowaniu owalu twarzy czy powiększania ust). Oczywiście, jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek, dodatkowe pytania lub też wątpliwości o usuwanie zmarszczek w Krakowie lekarz specjalista udzieli zrozumiałych odpowiedzi.

Na stronie serwisu udostępniliśmy również zakładkę cennik, w której zamieściliśmy informacje o tym na jakie koszty należy być przygotowanym w przypadku zainteresowania zabiegiem usuwanie zmarszczek w Krakowie. Zapraszamy!

 

Inne zabiegi oferowane przez Centrum Medyczne NOWOMED - medycyna estetyczna Kraków:

Depilacja Kraków. Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi depilacyjne w oparciu o znane, a zarazem nowoczesne metody usuwania zbędnego owłosienia. Zapraszamy.

Depilacja laserowa Kraków. Centrum NOVOMED specjalizuje się także w szczególnym typie depilacji, jakim jest depilacja laserowa. Przed wykonaniem zabiegu zapraszamy Pacjentów na konsultację dermatologiczną.

Powiększanie ust Kraków. Piękne, zmysłowe usta to marzenie wielu Pań. Pomagamy je spełnić. Oferowane przez nasze Centrum zabiegi są całkowicie bezpieczne i przeprowadzane przez najlepszych specjalistów.

Wypełnianie zmarszczek Kraków. Centrum NOVOMED przeprowadza zabiegi wypełniania zmarszczek w oparciu o najnowsze technologie oraz wiedzę z zakresu estetycznej medycyny.

Mezoterapia Kraków. NOVOMED oferuje dwa rodzaje mezoterapii: igłową i bezigłową. Zabieg pozwala uzyskać efekt jędrnej i odżywionej skóry na długi czas.

Botoks Kraków. Likwidacja zmarszczek przy użyciu botoxu to jeden z popularniejszych zabiegów wykonywanych przez Centrum Medyczne NOWOMED. Zapraszamy do rezerwowania terminów.

Kwas hialuronowy Kraków. Nasi lekarze posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej wybiorą optymalny dla Państwa preparat z kwasem hialuronowym.

Zamykanie naczynek Kraków. Zabieg pomaga pozbyć się takich przykrych schorzeń, jak trądzik różowaty, zmiany rumieniowe oraz przebarwienia.

Testy alergiczne Kraków. Pozwalają precyzyjnie rozpoznać typ alergii oraz zaaplikować właściwe leczenie. Centrum przeprowadza zarówno testy skórne, jak i płatkowe.

Dermatochirurgia Kraków. Przeprowadzane w Centrum zabiegi dermatochirurgiczne pozwalają pozbyć się niechcianych znamion, takich jak pieprzyki, torbiele czy włókniaki. Szczegółowo konsultujemy każdy przypadek, odpowiadamy na wszystkie pytania Pacjenta związane z przebiegiem i konsekwencjami  zabiegu.

Usługi specjalistów: dermatolog Kraków, alergolog Kraków