Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Depilacja laserowa ­- bikini głębokie

Ze względu na wysoką skuteczność, depilacja laserowa głębokiego bikini to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet, które chcą raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia z miejsc intymnych, zapomnieć o podrażnieniach i wrastających włoskach. Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej pełnego bikini i na czym on dokładnie polega?

Jak się przygotować do depilacji laserowej bikini głębokiego ?

Depilacja laserowa bikini głębokiego polega na całkowitym usunięciu włosków z całej strefy intymnej lub pozostawieniu cienkiego paska nad łechtaczką w zależności od preferencji kobiety. Jak należy przygotować się do zabiegu? Aby uzyskać jak najbardziej zadowalające efekty, należy zaprzestać używania depilatora, wosku na minimum 5 tygodni przed poddaniem się depilacji laserowej, a kremu do depilacji – na tydzień przed zabiegiem. Skóra nie może być przesuszona, opalona ani podrażniona, dlatego najlepiej ogolić okolice bikini na dzień lub dwa przed wizytą w klinice, a w przypadku opalenizny odczekać, aż całkowicie zejdzie.

Depilacja laserowa bikini głębokie - jak wygląda?

Najpierw wyjaśnijmy na czym polega laserowe usuwanie owłosienia miejsc intymnych? Światło lasera dociera w głąb skóry, gdzie jest pochłaniane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym - w ten sposób ulega on zniszczeniu.

Podkreślmy, że laserowe usuwanie owłosienia powinna poprzedzić szczegółowa konsultacja ze specjalistą, który będzie przeprowadzał zabieg. Oceni on rodzaj naszych włosów oraz typ skóry, a także sprawdzi, czy nie występują żadne przeciwwskazania do zabiegu. Na pierwszym spotkaniu powinna również zostać przeprowadzona tzw. próba laserowa, aby sprawdzić czy dobrane parametry odpowiednio działają na włos. Warto zaznaczyć, że im ciemniejsze i grubsze posiadamy włosy i jaśniejszą mamy skórę, tym lepsze będę efekty wykonanego zabiegu.

Aby usunąć włoski na stałe nie wystarczy jeden zabieg. Ilość sesji ustalana jest indywidualnie, może być to od 4 do 8 spotkań. Laserowa depilacja bikini głębokiego jest powtarzania co 6-10 tygodni z tego względu, że włosy znajdują się w różnych fazach cyklu – w danym momencie jedne rosną, a inne są w fazie uśpienia. Każdy kolejny zabieg depilacji laserowej zmniejsza ilość włosków i znacznie je osłabia.

Problem niechcianego i często nadmiernego owłosienia dotyka wielu kobiet. Depilacja bikini laserem to skuteczny sposób na trwałą redukcję włosków z miejsc intymnych i gwarancja gładkiej skóry już na zawsze.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: