Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet, którym zależy na młodzieńczym i atrakcyjnym wyglądzie. Jakim zabiegom warto się szczególnie poddać, aby poprawić niedoskonałości w możliwie mało inwazyjny i bezpieczny sposób? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz - znane i skuteczne

Wśród zabiegów mających poprawić wygląd skóry twarzy, szczególnym powodzeniem cieszą się: powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz różnego rodzaju peelingi chemiczne.

Powiększanie ust nie należy do przyjemnych zabiegów i u części pacjentek powoduje pewien dyskomfort, jednak umiejętnie wykonany zabieg daje spektakularny efekt w postaci pełnych, zmysłowych ust, który utrzymuje się przez 8 do 10 miesięcy.

Usuwanie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego w okolicach oczu, czoła, czy wokół ust sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą, ponieważ skóra nabiera jędrności i blasku. Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem to bardzo dobra alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wybierają go pacjentki, które nie chcą poważnych ingerencji w swoim wyglądzie.

Wśród peelingów chemicznych, szczególnie popularny jest peeling migdałowy oraz peeling kwasem glikolowym, które nie są uciążliwe dla pacjentek, umożliwiając im szybki powrót do codziennej aktywności. Peeling kwasem migdałowym odmładza skórę powodując jej wygładzenie i rozjaśnienie przebarwień oraz działa anty-trądzikowo. Z kolei peeling glikolowy ma właściwości silnie złuszczające naskórek, dzięki którym skóra szybciej się regeneruje, nawilża i uelastycznia.

Jak widać mało inwazyjnych sposobów na poprawę defektów urody jest mnóstwo. Serdecznie zapraszamy do naszych nowoczesnych gabinetów w Krakowie, gdzie zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzają uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Pamiętajmy, aby korygować wszelkie niedoskonałości pod okiem lekarzy profesjonalistów.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: