Centrum Medyczne NOWOMED

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6 

(Biurowiec Colosseum)

30-349 Kraków

Dermatolog

Alergolog

Ortopeda

Radiolog

Laryngolog

Chirurg

Internista

Immunolog

Psychiatra

Psychoterapeuta

Rejestracja

Cennik

Dermatologia

Alergologia

Dermatochirurgia

Badanie USG

Usuwanie pieprzyków kurzajek

Leczenie trądziku

Testy alergiczne i odczulanie

Badania laboratoryjne

Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna

Rezerwacja

Cennik

Medycyna estetyczna

Depilacja laserowa

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe usuwanie znamion

Peeling chemiczny/medyczny

Powiększanie ust

Mezoterapia

Usuwanie zmarszczek

Konsultacje Specjalistów Cennik

Dermatologia Cennik badań i zabiegów

Alergologia Cennik badań i zabiegów

USG, badania ortopedyczne i laboratoryjne Cennik

Zabiegi laserowe Cennik

Medycyna Estetyczna Cennik

Depilacja laserowa pach. Jak wygląda zabieg i ile kosztuje?

Codzienne golenie pach to dla wielu kobiet duża uciążliwość, z tego względu coraz więcej pań decyduje się na laserowe usuwanie włosów pod pachami, które jest bardzo komfortowym rozwiązaniem pozwalającym na redukcję owłosienia nawet do 80-90%. Jak wygląda zabieg depilacji laserowej pach i ile kosztuje?

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej pach?

Na wstępie przypomnijmy, że każdy zabieg depilacji laserowej poprzedza szczegółowy wywiad lekarski, na podstawie którego możliwe jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań, ustalenie optymalnych parametrów urządzenia oraz oszacowanie spodziewanych efektów. Depilacja laserowa pach jest skuteczna zwłaszcza w przypadku kobiet o jasnej karnacji i gęstych, twardych, ciemnych włoskach, które są szczególnie podatne na ten sposób likwidacji zbędnego owłosienia.

Depilacja laserowa - Kraków

Sprawdź naszą ofertę depilacji laserowej pach!

Sam zabieg depilacji laserowej trwa krótko, bo około 15-20 minut i polega na miejscowym podgrzaniu mieszka włosowego za pomocą skoncentrowanej wiązki światła, którą emituje laser diodowy (nie jest szczególnie bolesny, choć jest to uzależnione od indywidualnego progu odczuwania bólu każdej kobiety). W zależności od wskazań specjalisty, zalecane jest wykonanie minimum 3-4 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasu (zwykle co 6-8 tygodni). Po wykonaniu depilacji na skórze może pojawić się delikatny obrzęk, zaczerwienienie lub pieczenie, co nie powinno wywołać niepokoju (jest to naturalna reakcja skóry zwłaszcza po pierwszej sesji, po upływie 48 godzin wszystko powinno wrócić do normy).

Ile kosztuje laserowa depilacja pach?

W zależności od miejsca, w którym będziemy wykonywać laserową depilację pach, może ona kosztować od 150 do 300 złotych za jedną sesję. Jeśli zdecydujemy się na serię zabiegów, warto zapytać o rabat lub aktualne promocje, dzięki którym możemy zaoszczędzić niejednokrotnie nawet do 20% pierwotnej kwoty.

Laserowa depilacja pach to oszczędność czasu, wygoda i atrakcyjny wygląd, na którym zależy przecież każdej przedstawicielce płci pięknej. Oferujemy również męską depilację laserową - zapraszmy do rezerwacji wizyt!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie, oferujemy skuteczne zabiegi depilacji laserowej pach oraz innych części ciała z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń (certyfikowany laser LightSheer). Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wiele atrakcyjnych pakietów i zniżek.

Zaciekawił cię ten tekst? Masz do nas pytania? 

Skorzystaj z tego formularza:

 

Będzie nam miło jeśli udostępnisz ten wpis

na swojej tablicy: