fbpx

Dermatolog

Dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie - konsultacje prywatne

dermatolog KrakówW CM NOWOMED Kraków Ruczaj zapewniamy prywatne konsultacje dermatologów dla dorosłych i dermatologów dziecięcych, nowoczesną diagnostykę oraz pełen zakres zabiegów. Brak kolejek, możliwie krótkie terminy, atrakcyjne ceny badań oraz przyjazna atmosfera wraz uznaniem jakim cieszą się nasi lekarze powodują, że jesteśmy wysoko oceniani i polecani przez pacjentów. W naszej poradni dermatologicznej wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia z uwzględnieniem najnowszej generacji sprzętu medycznego.
W gabinetach dermatologicznych CM NOWOMED konsultacji udzielają wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem klinicznym co zapewnia skuteczne leczenie typowych i nietypowych schorzeń skóry m.in. :
- leczenie trądziku i blizn potrądzikowych
- leczenie alergii skórnych
- dermatoskopia i usuwanie znamion (zmian barwnikowych, brodawek, pieprzyków, kurzajek itp.)
- leczenie łuszczycy, grzybicy, łupieżu, wypadania włosów, nadpotliwości
- zabiegi medycyny estetycznej (m. in. zabiegi laserowe i iniekcje)
Jeżeli szukają Państwo bardzo dobrego lekarza dermatologa w Krakowie (prywatnie i bez kolejki), wysokiego standardu usług oraz co najważniejsze, skutecznego leczenia, to zapraszamy serdecznie do gabinetów dermatologów CM NOWOMED. Dojazd do Nas jest bardzo łatwy zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Zadzwoń i umów wizytę już teraz – wcześniejsze podjecie leczenia gwarantuje lepszy efekt. Udostępniamy również rezerwację online.

 

- lek. med. DANUTA WŁOCH - specjalista dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

dr-Danuta-WłochLekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym. Przez wiele lat związana z oddziałem dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz najlepszymi specjalistycznymi poradniami dermatologicznymi w Krakowie. W praktyce dermatologicznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem  wszelkiego typu chorobowych zmian skórnych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci m.in leczenie łuszczycy, trądziku, bielactwa, atopowego zapalenia skóry, wyprysków, przebarwień, grzybic. Szczególną uwagę przykłada do  profilaktyki czerniaka skóry, poprzez  dermatoskopowe badanie znamion skórnych - od lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. Wykonywane zabiegi to m.in.:
- krioterapia, elektrokoagulacja i łyżeczkowania zmian skórnych (brodawki, włókniaki, naczyniaki i inne)
- mezoterapia blizn, rozstępów, cellulitu, rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 
- peelingi chemiczne m.in. w leczeniu trądziku, przebarwień, m.in. peeling migdałowy, salicylowy, pirogronowy i wszystkie inne dostępne na rynku
- laserowe zamykania naczynek, pajączków, naczyniaków

- lek. med. EWA MARZEC - specjalista dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

Lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej z 20 letnim stażem zawodowym. Absolwentka  wydziału lekarskiego CM UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie, poradniach dermatologicznych w Krakowie oraz w prywatnej, specjalistycznej praktyce dermatologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach dermatologicznych,  medycyny estetycznej oraz w szkoleniach praktycznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych (leczenie trądziku, dermatozy, alergie skórne, łuszczyca, bielactwo i inne), diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. usuwanie pieprzyków, kurzajek, brodawek włókniaków, naczyniaków) – stosuje krioterapię, elektrokoagulację, łyżeczkowanie, laser naczyniowy. Szczególną uwagę zwraca na profilaktykę czerniaka skóry – od kilku lat uczestniczy wraz z Centrum Medycznym NOWOMED w profilaktycznej akcji „Badaj Znamiona”. W leczeniu trądziku, przebarwień  oraz w celu rewitalizacji skóry i profilaktyce anty-aging stosuje peelingi medyczne, które dobiera do indywidualnych potrzeb pacjenta (m. in.: peeling pirogronowy, glikolowy, salicylowy, migdałowy i wszystkie inne dostępne na rynku). Od lat pracuje z laserem naczyniowym, zamyka naczynka na twarzy i nogach oraz pajączki i naczyniaki. W medycynie estetycznej stosuje preparaty do mezoterapii twarzy, usuwania znamion, rozstępów, cellulitu, usuwania zmarszczek, blizn.
 

- dr n. med. DARIUSZ STASZEK - specjalista dermatolog Centrum Medycznego NOWOMED w Krakowie

dr-Dariusz-StaszekLekarz dermatolog z wieloletnim stażem. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi, staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie a specjalizację w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i sympozjach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniem zmian przednowotworowych i nowotworowych skóry (w tym diagnostyką dermatoskopową znamion barwnikowych). W swojej dotychczasowej prywatnej praktyce dermatologicznej wyspecjalizował się w wykonywaniu popularnych zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej tj.: leczenie trądziku, usuwanie brodawek, peelingi chemiczne, laserowe zamykanie naczynek. Posiada szczególne doświadczenie odnośnie zastosowania preparatów stosowanych przy zabiegach usuwania zmarszczek, odmładzania twarzy, powiększania ust. 

- lek. med. EWA KOPYCIŃSKA - lekarz dermatolog, specjalista medycyny estetycznej

dr-Ewa-KopycińskaCzłonek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Trichoscopy Society i International Dermoscopy Society. Pracuje m.in. w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Zajmuje się leczeniem chorób skóry u dzieci i dorosłych, dermoskopową oceną znamion barwnikowych, wczesnym rozpoznawaniem i leczeniem nowotworów skóry, dermatochirurgią, laseroterapią, kriochirurgią.
Pasjonuje się medycyną estetyczną. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego. Wykonuje tez zabiegi z zakresu mezoterapii, lipolizy, peelingów medycznych, laserowego zamykania naczyń i laserowego odmładzania skóry.
Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z zakresu dermatologii podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i widoczne efekty.
Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą, wciąż aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe.
 

- lek. med. Karolina Kozicka - specjalista dermatologii

dr-Karolina-KozickaUkończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii w Krakowie. Obecnie kontynuuje pracę w Klinice Dermatologii w Krakowie jako starszy asystent. Prowadzi też aktywną działalność naukową uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach i wykonuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.

Sprawdź ceny konsultacji i zabiegów dermatologicznych